Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hos unokám miértnem akar...

15 hos unokám miértnem akar egyedül járni?

Figyelt kérdés
Csak ha a kezét fogjuk ugy sétál szalad. Tiétek mikor indult el egyedül?
2009. szept. 26. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Pont az a baj, hogy sétáltattátok.

Szerintem.

Vegyetek neki valami tologatós játékot ami mellé odaállhat. Babakocsi, kicsi bevásárlókocsi, talicska...

2009. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 10 honaposan a fiam 19 honapos volt mikor maga elindult.Nem kell aggodni:))
2009. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Én sose fogtam a kezét. Akkor az neki kényelmes és azért nem megy egyedül.

Ha egyedül felált, akkor felállt, ha egyedül lépett, akkor lépett. Én nem segítettem neki. 11 hónaposan lépett, 12 hónaposan futott.

De minden baba más, telejsen normális, ha 15 hónaposan még nem megy! Ne aggódj, minden rendben van vele is, majd menni fog, ha ő is úgy gondolja. Tudom, nehéz türelmesen kivárni...

Én azt szoktam mondani, hogy 3 évesen mindegyik egyformán szalad! Addig meg nem érdemes összehasonlítani, teljesne mindegy, mit mikor kezd e a tiétek, a vége ugyanaz lesz :-)

2009. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

A kislányom pontosan 1 évesen indult el.

A szülinapjára kapott egy járás könnyítőt, de már nem használtuk :)

2009. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
az enyém 13 hónapos, de még ő sem jár egyedül. mi nem fogjuk a kezét, mert én is azt hallottam, hogy káros a gerincének.
2009. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 9 hósan és 3 hetesen állt fel és lépett pár nap múlva oldalazva a járókában. Kb 2 hét múlva járt, hogy fogtuk a kezét, 11 és fél hónaposan összegyűlt a bátorsága és elindult egyedül.Ill végigment a lakáson egyedűl.

Biztos csak bátorságot gyűjt, hamarosan elinduul, nincs semmi baj vele!

Türelem! :)

2009. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én 15 hós babám sem megy még egyedül.Nem kell aggódni majd elindul.Nekem az első 10 hósan indult el,a második 13 hósan,Ő még lustibb.Mehet még eleget,nem kell sürgetni.
2009. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam pár nap múlva 14 hónapos és ő sem megy még egyedül. Pedig már 10 hónapos kora óta megy kapaszkodva. Én is kíváncsi vagyok, mikor indul el végre. Szóval, nem vagytok egyedül!
2009. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Fiú? Ők később érnek..

Lányom 12 hósan elindult, előbb, mint a nála 4 hónappal idősebb szomszéd fiú.

2009. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Az én fiam 7hósan állt fel és 9,5hósan járt egyedül

De ez teljesen változó minden gyereknél.

Valószinű megszokta hogy segítetek neki. Ne segítsetek és akkor előbb-utóbb majd fog járni magától

2009. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!