Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy éli/élte túl az, akinek...

Hogy éli/élte túl az, akinek a kicsi babáját műteni kell?

Figyelt kérdés
Nagyon magam alatt vagyok, mert lehet, hogy a kicsi lányunkat műteni kell vesére. Próbálok erős lenni, de nem mindig sikerül. Ti hogy vészeltétek/vészelitek át ezt az időszakot?
2009. szept. 26. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
6 hetesen műtötték kisfiam, gyomorszűkülettel.A műtétig eltelt idő szörnyű, azt nehéz átvészelni, meg az azt követő 2 nap.Ne félj, minden rendben lesz!!
2009. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 6 napos és 90 dekás volt a gyerekem, mikor műtötték.Embernek nem kívánom.Tanácsaim:bízz Istenben és az orvosokban.És kérdezz mindig tőlük.Szerintem jó orvosokhoz kerültök, nem lesz semmi baj!Nem könnyű tudom, de a végén minden jól sikerül majd, hidd el:)Tarts ki,ha műteni kell is a kislányt, ez az ő érdeke!
2009. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

előszőr is a legfontosabb hogy az erő veled legyen. Gondolj a picire, neki csak te vagy, csak terád számíthat. Nekem abban az időben amikor úgy volt hogy műteni fogják (hálistennek végül nem kellett) mindig ezeket mondták, és ezt a mai napig nem felejtem el. Én is teljesen magam alatt voltam, ráadásul már 2 hetesen megelőzésként erősebbnél erősebb antibiotikumokat kaptunk emiatt, ebből gyógyszerallergia végül bélgyulladással kórház lett 1 hónaposan. Azt hiszem ott szedtem össze magam igazán és tértem észhez, hogy tényleg csak ő a fontos, és erősnek kell lenni bármi van.

Biztos amúgy a műtét? Mert nekünk azért jó pár hónap volt mire eldőlt, hogy mégsem kell, szerencsére a vese tágulata jelentősen csökkent, ahogy nő a baba akár ki is nőheti. De nekünk is az elejétől fogva csak azt mondták mindenhol (3 helyen voltunk) hogy tuti hogy műteni kell majd, de előbb pár vizsgálat. És szerencsére a vizsgálatok eredményei jók lettek.

Figyu, egy dolgot tarts szem előtt, amit akkor én is nehezen láttam be, de most már tudom és belátom: mindenképpen jobb ha minél hamarabb műtik , ha műteni kell, mert éppen azért mert pici még, gyorsabban regenerálódik, és hamar el is felejti, könnyebben is viseli, mint akkor amikor már forgolódna, mászna stb. Csak nekünk anyáknak nehéz megbirkózni vele, de pontosan ő, a mosolya, és a kitartása fogja tartani benned a lelket.

És az is biztos és ezt se felejtsd el, hogy jobb hogy így alakul, és nem később valami visszafordithatatlan problémával állsz szemben, amikor már nem lehet segíteni.

Hidd el pont ő az aki tartani fogja benned a lelket, és hamar elfelejtitek, hamar túllesztek rajta.

Kitartás!

Az erő legyen veled!

2009. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!