Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Total kivagyok mostmar....

Total kivagyok mostmar. Feladom nem tudok mit tenni.14honapos kisfiam nem eszik, sosem volt aza falos tipus, de 2napja 2,3falat es kopi ki. Tejet hajlando csak inni. Mar annyi felet kesyitettem neki. Nalatok volt igy?

Figyelt kérdés
2 foga van csak es a tippem h tobb jon neki egyszerre,inye is dagadt nagyon.De ugy aggodom hogy nem akar enni
2009. szept. 26. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Vidd dokihoz!
2009. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, megesik néha, hogy szinte nem akar elfogadni mást, csak a cicit. Én nem csinálok belőle ügyet, nem fog így se éhen halni. Ha rájön, hogy ha nem eszik, te sokféle finomsággal próbálod etetni, akkor ezt később könnyen kihasználja. Hidd el, ha megéhezik, akkor el fogja fogadni azt amivel kínálod. Addig is a tej elég, abban is van elég energia.
2009. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is hasonló korú, jelenleg 3 rágófogat növeszt szimultán. Az eddigi 8 metszőfoga is vagy párosával, vagy pár nap különbséggel bújt ki, és mindig kínszenvedés az etetés ilyenkor. A két véglet jellemző: egyik nap kizárólag rágcsálni akar: egész almát, pogácsát, vagy egyáltalán nem rág: ilyenkor joghurtot, gyümölcspürét adok neki. A főzelékekből két-három kanál a maximum, de azt sem melegen, csak max. szobahőmérsékleten. Ő még tápszert kap, azt szerencsére szereti. Tapasztalataim szerint néhány nap a kritikus időszak, amikor a tápszeren kívül alig fogad el mást, utána mindig visszatér a korábbi kerékvágásba. Ha a tiéd a tejet megissza, akkor nem lesz semmi baj, az folyadék is, és van benne kalória is.
2009. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha be van dagadva az ínye azért nem eszik nálunk is ez megy 1 hete.Nekünk már 16 fog van és az utolsó négy fog jön.Még jó a kedve addig nincs baj.Csak igyon.

13 hós

2009. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi!!! Nekem is 14 hós a fiam, már 8 foggal, de 9-11 hónapos kora között mi is ezt éltük át. Ő majdnem 2 hónapig alig evett (mondjuk akkor még szopizott). a foga volt a ludas, volt olyan nap, hogy semmit nem evett anyatejen kívül. Fogyott is jó pár dekát, de megfogadtam a doki tanácsát, akármennyire is aggódtam, nem erőltettem, mert akkor csak rosszabb volt. Aztán, amikor kijött 5 foga szinte egyszerre (1 hónapon belül) elmúlt a dolog magától, és azóta is (azaz 3 hónapja) eszik normálisan. Tudom, nehéz, de ne lássa rajtad, hogy ideges vagy, és hidd el, a dolog megoldódik magától!
2009. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a vigasztallo szavakat.Probalok turelmes lenni de olyan rosz nezni h szenved:(
2009. szept. 27. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!