Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá kislányomat...

Hogyan vegyem rá kislányomat hogy ne fogdossa a fülét meg az enyémet sem elalvásnál!?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 12:26
 1/4 A kérdező kommentje:
1 éves
2009. szept. 26. 12:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod leszoktani? Egy időután magátol is lefog róla szokni, most még biztonságérzetet ad Neki.
2009. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jót mosolyogtam a kérdéseden, de nem azért mert kinevetnélek. Csak éppen én is ilyen voltam kicsinek. Ha valaki mellett aludtam akkor fogdostam a fülcipmáját, képzeld nálam ez megmaradt és eleinte még a páromnak is fogostam mikor együtt aludtunk... Nekem olyan biztonságot adó volt. Igaz a páromat nagyon idegesítette és mindig mondta hogy nem aludt egész éjjel mert a fülét nyomorgattam. :) De persze én biztos kis kattant voltam/vagyok és a te gyereked kinövi majd. :)
2009. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az ok hogy fogdosa,de mikor már gyürőgeti na az nem kellemes.Remélem elmulik ez mert esetleg a párját mejd nem irigylem.
2009. szept. 26. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!