Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babóm csuklik. Normáli...

1 hetes babóm csuklik. Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 08:54
 1/4 anonim válasza:
Teljesen normális! Még folyamatosan fejlődik, a szervezete alkalmazkodik ehhez a világhoz. Ha a csuklás miatt bukna is, azon se lepődj meg. Ilyenkor próbálj meg vele egy kis teát itatni, ha nem evés után vagytok egyből.
2009. szept. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Óh, hogy ne lenne normális. Szinte nincs is olyan baba, aki ezt kihagyja. Szoptasd meg, a nyelés elállítja, de az is segít, ha sír egy pici ideig. Egyesek pár csepp citrom levet javasolnak, de ilyen pici babnánál szerintem semmi esetre sem. Amúgy sem használ lényegesen, én próbáltam nagyobb babánál, de nem jobb, mint a tiszta víz. Szóval vagy szoptasd, vagy itasd meg ilyenkor, de magától is elmúlik. Amúgy ez őket állítólag nem zavarja, csak az anyukákat.
2009. szept. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom adod neki a Cebion cseppet,ha csuklik, akkor add neki,attól általában elmúlik,vagy adj neki pár korty anyatejet,ha szopik. De ez teljesen normális,már az anyaméhben is csuklanak.
2009. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljessen normáliis a csuklás.Kislányom 6 hetes és naponta 2-szer csuklik és majd negyed órát.Megkínálom egy kis anyatejjel és abbahagyja.
2009. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!