Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelent valamit a jövőre nézve...

Jelent valamit a jövőre nézve (születés után) ha sokat csuklik a babóm a pocimban? Ilyenre gondolok, hogy hasfájós pl?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kinn is sokat fog csuklani. nekem 3 gyerekből 2 ilyen.
2010. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is aránylag sokat csuklik,első baba 35 hetesek vagyunk.

Barátnőm is ugyanígy volt és fél éves koráig kint is csuklott a baba.

Egyébként csak annyit jelent a csuklás hogy fejlődik azaz fejlett a tüdeje,próbálkozik lélegezni a drága kezdetleges szinten és a magzatvizet félrenyeli:-)nem tudom ez mennyiben felel meg a valóságnak de én mindenhol ezt olvasom.

Könnyű szülést!

2010. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem az 1.babám nagyon korántól végig csuklott a pocakomban.és kint is nagyon sokat csuklott.már majdnem 8-9hónapos volt,mikor normalizálódott.

ő mondjuk mint a nagy könyvben 4hónapos koráig szörnyen hasfájós volt.szerintem a csuklás max csak annyira lehet erre befolyással,mint nálunk felnőtteknél,hogy ha sokat csuklunk "felfordul" a gyomrunk,vagyis megtelik levegővel.

Érdekes mód,most 28+5hetes vagyok és még nem érzékeltem csuklani a babát

2010. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá. A csuklás a pocakban csak azt jelzi, hogy egészséges. Kortyol a magzatvízből ezért csuklik. A babák 98%-a ezt csinálja. A hasfájáshoz semmi köze.

Születésük után is rengeteget csuklanak. Nincs összefüggés a kettő között.

2010. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jó lenne ha nem lenne hasfájós

napi 2-3x csuklik,imádom,nagyon cuki,remélem őt nem zavarja nagyon.

köszi a válaszokat,könnyű szülést akinek még hátra van

36+5 h.km.

2010. márc. 6. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!