Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik az hogy a babóm...

Létezik az hogy a babóm minden nap legalább 1x csuklik? A 33. hétben vagyunk. Szegénynek nagyon rossz lehet ez a mindennapos csuklás, nem beszélve rólam.

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 20:59
 1/5 Kriszta66 ***** válasza:
Igen létezik nekem volt hogy készer is . Sokszor én is nagyon sajnáltam , de nem tudunk neki mit csinálni.Azota már 8 hónapos (kislány)
2009. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi,nekem volt hogy naponta 3-4* is csuklott,amíg pocakos voltam.Csak gyakorolni akarja a légzést és nem jön össze neki,mert magzatvizet nyel.Az lenne a baj,ha nem gyakorolná..:-D

Könnyű szülést!

2009. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, de naponta többször is. Már 5 hónapja kint van a pocakból, de még mindig sokszor csuklik.

Az a jó, ha csuklik, levegőt akar venni, de vizet nyel. :)

2009. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha bent csuklik, kint is fog.

Első és 3. gyerekem volt ilyen. Bent és kint is... Mai napig is.

Én, ha már kint van, akkor Cebion cseppet adok neki, ez tiszta C-vitamin és olyan savanyú, mintha citromot adnál neki, elmulasztja a csuklást és beteg se lesz soha a sok C-vitamin miatt.

Szerintem nem igaz, hogy nem zavarja őket a csuklás kint nekem mindegyik reklamálni kezdett egy idő után, ha nem tettem semmit a csuklás ellen.

2009. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adri baba ***** válasza:
Az enyém naponta 5Xis:) Az jó nagyon ne aggódj.
2009. máj. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!