Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mi lehet a baj? Nem...

Nem tudom mi lehet a baj? Nem szokik le a ciciről,12hós

Figyelt kérdés
egyszerűen nem bírom elválasztani a babámat!már csak egyszer szopoik,elalváskor!vissza szoktam a cigire!és már egyre többetébred éjjel,óránként!hogy szoktassam le a ciciről!2,5 óráig altattam és nem aludt,csak sírt így fel adtam!de akkor hogy?
2009. szept. 25. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Úgy válaszd el, hogy pohárból vagy üvegből, vagy kanálból eteted! Tejjel, kakaóval. A melled meg borogasd hideg vízzel Hát magától hogy szokna le? El kell választani=nem szoptatod.

Neked kell elválasztani, mit gondoltál?

Sírás nélkül nem fog menni!

Ha minden nap hagyod sírni 2 órát, és aztán mégis megszoptatod, annak semmi értelme! Fektesd le, hagyd ott! Menj a másik szobába! Majd elalszik. Elválasztáskor jobb, ha nem te altatod, mert csak ingerled!

3-4 napot kell kibírni.

Nem tudod tiltakozás nélkül elválasztani.

2009. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most a cigi miatt akarod elválasztani csak?

Mi lenne, ha nem szívnál, és még egy -két hónapig szoptatnád? talán el is apad magától.

2009. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos van kimélőbb módszer is, és olyan is van hogy a baba magától leválasztódik.
2009. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

magától? Hogyan? Eltolja magától az anyamellet?

"HMMM, anyám , te cigizel, nem kell a tejed" Vagy hogyan?

hát ha megkínálja, akkor szopni fog.

2009. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Háát még ha azt mondanád, hogy súlyfelesleged van és fogyni akarsz, de azért, hogy bagózhass.... Jó ha tudod, hogy ez hirtelen, kíméletesen nem fog menni.

Ez olvasd el, pont most linkeltem be egy hasonló kérdésre: [link]

2009. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg le akarod szoktatni, tehát Te akarod elválasztani, akkor azt csakis úgy kell valóban, hogy nem adsz neki. De tényleg csak azért, hogy a bagózás miatt nem adsz neki ... 1 évesen szerintem még arra az esti szopira igenis szüksége van.

Annak, meg aki azt írja, hogy természetes elválasztódás nincsen, az gondolkodjon már el egy kicsit a saját hülyeségein! Igenis van olyan, hogy egyik napról a másikra már nem kér anyatejet a baba!!!! És ez bekövetkezhet bármikor, lehet 1 év alatt is és 1 év felett is.

15 hónapos a lányom, még azt a keveset, ami van, igényli reggel és este is. Valószínű már nem sokáig, mert vagy elapad, nem lesz több anyatej, vagy maga fogja már elutasítani!

2009. szept. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen elválasztódik magától a baba, és pontosan egyik napról a másikra nem kér már képzeld ilyen is van!
2009. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!