Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes,6 hónapos, kb.2...

Anyatejes,6 hónapos, kb.2 hete gyümit+zöldséget evő babim 4 napja nem kakilt. Baj? Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

Eddig semmi baja nem volt, de ma már nyögött és nyomott, erőlködött, de semmi eredmény.A kis feje teljesen piros lesz az erőlködéstől és vígasztalhatatlanul sír.

Mit tegyek, kétségbeestem.


2009. szept. 25. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, próbálj neki barackot adni. Vagy esetleg szilvát ha már próbáltátok. De nálunk a barack a befutó kaka-téren. Ha nem megy és nagyon erőlködik, megpróbálhatsz egy glicerines kúpot, vagy a hőmérőzést, de hátha a gyümi bejön! Mennyi gyümölcsöt eszik egy alkalommal?
2009. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra adjál neki cukros vizet.Vagy adhatsz még leavolacot vagy glicerines kupot.Nekünk nemrég az utobbi segitett 1perc alatt.Felet adtam neki.
2009. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok,hasfogo az alma és a sárgarépa.Együtt vagy egymás után adni nem tanácsos.
2009. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cukros vizet legyszi ne adj a babädnak,mert az nagyon-de nagyon egeszsegtelen!!!Ilyen idös korban tilos a cukor es a so adäsa a babäknak!!

En is igy voltam 5 hos. kislänyommal,tornäztattam,masziroztam a kis pocakjät,es több folyadekot adtam neki(sima viz,vagy tea)

szoritok nektek!

2009. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cukros vizet a védönő ajánlotta.Ujszülött korukban is kapnak.Ha Leavolac-ot kap,igazábol az is egy cukor szirup.
2009. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ma hajnal 1-kor megtört a jég.. Volt ágyneműcsere, fürdés meg minden, de végre nincs több szenvedés!
2009. szept. 26. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!