Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha jarok terembe tornazni es...

Ha jarok terembe tornazni es meg esztenket szoptatok lehet valami hatulutoje a tornamnak?

Figyelt kérdés
Inkabb csak hasra es labra csinalok gyakorlatokat.
2009. szept. 25. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ha izomlázad van, a termelődő tejsav miatt csökkeni fog az anyatej mennyisége. Ez nem lehetséges, ez BIZTOS.
2009. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A torna által égeted a zsírt, melyből a lekötött méreganyagok felszabadúlnak, és átkerülnek a tejbe is. Ha ezek mellett izomlázad is van, a tejsav is átkerül a tejcsibe, ami ugyancsak káros hatású a gyermekre.
2009. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig sportoltam, ma sincs ez másképp. 4 hónapos a fiam. Terhességem 38.hetéig is rendszeresen sportoltam. Nincs semmi gond vele. Nem kell kimerülni és izomlázig csinálni. Inkább csak átmozgatás.
2009. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo:honnan tudod h biztos?

Masodik:ezt nem ertem?h hogy torna kozben merget?ilyet hallottam pl.szaunarol ha sokat vagy benn szoptatas kozben de tornarol nem.

Nem kotekedni akarok csak biztosra szeretnek menni.

3.nagyon ugyes vagy!eloszor volt csak izomlazam,azota inkabb en is csak megmozgatom magam,igaz meg nehezemre esik...de azert jol is esik a dolog.

2009. szept. 25. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
A zsírban tárolódik a sok-sok méreganyag. Ha tornázol zsírt égetsz, ezáltal fogysz. Ahogy a zsír eltünik a testből a méreganyagok amit ez idáig megkötött, felszabadul. A felszabadult méreg átkerülhet a tejcsibe is. Ez az egyik oka annak, hogy szoptatás alatt nem szabad fogyókúrázni. Ha úgy tornázol, hogy ne legíyen izomlázad, és ne fogyjál tőle, csak átmozgatod magad, akkor szerintem semmi akadálya a tornának.
2009. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kb masodik hete csinalom a tornat,fogyni semmit nem fogytam,annyi a latszatja,h a nadragok jobban rajonnek a combomra
2009. szept. 26. 09:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!