Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 5 honaposan 9 kg!...

A kisfiam 5 honaposan 9 kg! 2,6 kg szuletett. Ugye mas is van igy?

Figyelt kérdés
nem kover,csak ducika,74 cm,csak a vele egykoru babak anyukai mondjak hogy hogy lehet annyi kg,mikor az ovek 2 kg val kevesebb...ok tapszerezik en meg szoptatom!azt mondtak az enyem majd kover lesz felnottkoraban az ove meg legalabb vekony....fuuu de folb@sztak....
2009. szept. 25. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%

Húú! Mi nem ennyire, de a védőnőnk mondta, hogy fogjam vissza (csak szopott), mert nem bírják majd el a csontjai. Nem hallgattam rá, mert úgy gondoltam, tudja, mi kell neki. Hinni kell benne, magunkban, a természet alkotásában. És láss csodát: később elnyúlotta, és kevesebbet is hízott. Most átlaggyerek. A születési súlyának megfelelő.

Elhiszem, hogy kiakadtál a gyökereken, de képzeld, ha ezt egy védőnőtől hallod! Jó, mi?! Kövér lesz ám az eszük tokja, az! Max. a D vitamint kell 2 cseppre emelni, de ezt a dokival kell egyeztetned.

Jól csinálod! (Mit tudnál tenni, nem adsz neki?! :-))

2009. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A magassagahoz kepest pont jo szerintem a sulya. A fiuk altalaban nagyobbak. Az en kisfiam is mindig nagyobb volt a korabeli babakhoz kepest. Anyatejes volt 8 hos koraig. A hozzataplalas megkezdese utan kezdett nagyo keveseket gyarapodni, igy most 1 evesen mar 10.8 es 82 cm, nem nagyobb a tobbi 1 evesnel (alt). 5 hosan o 8,5 kg volt. Sosem tunt kover babanak, mert a magassaga megvolt hozza.
2009. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,jolesett olvasni oket!nem is fogok torodni senkivel,a fiam meg egyszeruen csodaszep!!!puszi
2009. szept. 25. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!