Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 5 honaposan 9 kg!...

A kisfiam 5 honaposan 9 kg! 2,6 kg szuletett. Ugye mas is van igy?

Figyelt kérdés
nem kover,csak ducika,74 cm,csak a vele egykoru babak anyukai mondjak hogy hogy lehet annyi kg,mikor az ovek 2 kg val kevesebb...ok tapszerezik en meg szoptatom!azt mondtak az enyem majd kover lesz felnottkoraban az ove meg legalabb vekony....fuuu de folb@sztak....
2009. szept. 25. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

hagyd már, nem ettől függ. jó húsban van, hát ez van.

az én lányomra is mondták már, pedig ő fél éves, 8 kiló, és 69 centi. kit érdekel. ha meg kis csutka lenne, akkor meg az lenne a baj.

2009. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi is pont ilyenek vagyunk.Szerintem nem kövérek mert a magasságuk is megvan hozzá.Az én kisfiam is csak anyatejes. Sokszor mondják is de nagy baba..Lényeg szerintem az egészség,az meg úgy tűnik meg van.
2009. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Fúúú remélem a kisfiad előtt kicsit kulturáltabban beszélsz!

Anyatejes babát nem lehet túltáplálni,nem kell aggódnod.

Majd lelassul a súlygyarapodása később.Az én egyik babám is eléggé ducika volt 1 éves koráig,megválogatom az étrendjét,kevésbé hizlaló ételekkel etetem.Én sem szeretném ha kövér lenne,sajna van a családban, a férjem sem sovány,így van esélye.De ha odafigyelünk talán nem lesz kövér.Most másfél éves a lányom,és nem kövér.Nagy baba,de nem kövér már.A nagyobbik 4 éves nem sokkal nagyobb nála.De ez még mindig nem jelent semmit,nem egyformán fejlődnek.Ráérsz később odafigyelni arra,hogy ne hízzon el.Még felesleges ezért aggódni.

2009. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a lányom soványka volt babának, most 4 éves, és 27 kg.

A fiam annyira duci volt, hogy nem volt rá megfelelő ruha. Ami jó volt, annak hosszú volt a lába, vagy az ujja.Most 3 éves, és 17 kg.

A sógornőm 4 évesen 26 kg volt, most 15 éves, és 43 kg.


Szóval az, hogy babának milyen, nem hinném, hogy a későbbieket nagyban befolyásolja.

Amikor elkezdi az evést (mármint nem táp meg anyatej), akkor kell majd odafigyelni a mennyiségre.

2009. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Az én kisfiam most lesz egy éves és 12 kg fölött van.Jó kis sonkái vannak:))A tv-ben is csak olyan babákat látni akik jó húsban vannak.Azt mondják ezek az igazi babák:)
2009. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

inkabb ugy vedd, hogy .. ne vedd sehogy. az en bebim is 9 kilo es 75 centi, igaz, hogy o 6.5 hós. tenyleg nem kover, szép szal legenyke lesz belole, ahogy a tiedből is.


ha gombóc lenne (DE NEM AZ!) akkor sem biztos, hogy kover lenne felnott koraban. majd nemsoka kuszini-maszni kezd, hidd el, akkor picit megall az utem.


az en bebim az elso hetet korhazban toltotte, 2.9 kilora fogyott a 3.6 kilorol, a doktorno azt mondta, hogy az ilyen kis sulyu bebikek hamarabb visszaszedik, ami lement, teljesen egeszseges.


a szoptatas nagyon egeszseges, az enyem tapszeres sajnos.

elofordulhat, hogy kb 2 meter magas, izmos legenykenk lesz, szep ferfias kivitelben :D orulj neki, én buszke vagyok ra nagyon, ne hagyd, hogy felidegesitsenek.


mellesleg nyomtasd ki ezt a tablazatot, itt megvan, hogy mekkora magassaghoz mekkora suly az elfogadott, és nezd meg, hogy mennyivel fejlettebb a manód a koranal magassagban is ÉS súlyban is.

légy ra nagyonnagyon buszke

es aki olyat mondd barmelyik babara, hogy nagykoraban kover lesz, hat .. nem is tudom adnek e meg valaha a velemenyere

ja, a tablazat:

[link]

2009. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja, egy 74 centis babanal 9.5 kiló az IDEÁLIS, plussz minusz másfél kiló a határérték. TÖKÉLETES BÉBID VAN magasság-súly arányt tekintve (is) :))
2009. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam még nincs 4 hónapos, de már most 8,2 kg! :) Nem vagy egyedül, anyatejesek vagyunk, nincs gáz, majd ledolgozzák :)
2009. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia: ÉN is épp most voltam ebben a cipőben most 5 honpos babám 8,5 kilo . 4 honaposan volt 8,1 környékünkön senkinek sincs ekkor babája, de mégis a "rövidebb babák " husosabbnak néznek ki mint az én fiam aki 5-7 cm-rel hosszabb náluk. Sajnos nem anyatejes, tápszeres és most már fözelékes is , nem eszik pedig sokat
2009. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Igenis sok a 9 kiló egy 5 hónapos babának!
2009. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!