Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoljak kistesó téren?

Mit gondoljak kistesó téren?

Figyelt kérdés

Van egy 13 hós kisfiunk ,és jövőre majd szeretnék kistesót, de a párom nagyon nem!!

Mit csináljak vagy még friss lenne a dolog??

Mert az a baj hogy jövő év augusztusig vagyok gyeden és ugy gondoltam hogy ahoz hogy tovább kapjam a gyedet a kistesóval is mielőtt betöltené a kisfiunk a 2 évet nekem már terhes kéne hogy legyek!

Nem a pénz miatt mielőtt megköveznéntek!!

Hanem mert azt a porontyot is fel kell nevelni valamiből,és szeretném ha nem egyedül lenne a pici fiam!!

üdv és előre is köszönöm a válaszokat!

Niki


2009. szept. 25. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Csak akkor vállalnék kistesót, ha mindketten akarjuk, lévén, közös gyerek. Szerintem türelem.
2009. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszike a válaszodat ,igen csakis ugy ha mnidketten szeretnénk majd!!
2009. szept. 25. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dilemma, és helyzet ugyanaz. Augusztusi az én fiam is, 13 hós. Azt nem tudom, h akkor a következővel már csak egy évet lehetek itthon gyeden, ugye? Ráadásul nekem megszűnt a munkahelyem, és szűken lett meg pont az egy évem. Nekem így nem is járna, ugye? A párodnak sztem hozd meg a kedvét, nézegessétek meg az egészen kiskori képeket, idézzétek fel, h milyen édes volt, biztos, h rájön Ő is, h kell még egy picúr:)
2009. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz ügy.Mert ha egyáltalán nem szeretne még egy gyereket akkor úgye arról is meg kéne győzni, hogy már pedig milyen jó lenne.Ha meg szeretne csak nem most akkor könnyebb.Akkor próbálj hatni rá ész érvekkel.Pl.: a gyeddel.Meg hogy sokkal jobb nekik ha együtt nőnek fel.Nekem is tavaly Aug.20-án született a kisfiam.Mi már nagyon vágyunk egy kistesóra, Január óta próbálkozunk.És nálunk is szem elött van azért az idő a pénz miatt.Remélem sikerül meggyőzni!
2009. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok ,köszike a biztatást!!

De eröltetni semmi esetre sem akarom ,szeretném hogy ő mondja igen kell még egy béby és drágám szülj még egy babát!

Dem lehet ez nem jön el soha!!

Kedves válaszoló akinek szintén augusztusi a babája hányadikán született a kis porontyod?

nekem aug 12!! sok pusz mindenkinek!!

2009. szept. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!