Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora overállt vegyek neki?

Mekkora overállt vegyek neki?

Figyelt kérdés
Kisfiam október elején lesz 3 hónapos. 4 kilóval született, most kb 6,5 kg, és kb 63 cm. De márciusig jónak kéne lennie az overállnak? Szerintetek elég lenne a 74-es méret?
2009. szept. 25. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nyugodtan vehetsz neki 80-ast,kényelmes lesz neki még márciusban is!
2009. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem zsákot veszel neki? Abból nyugodtan vehetsz nagyobb méretet, ami biztos hogy kitart addig. A lányom nem túl nagy, de a 74 es overál most még nagy neki, Ő 7hónapos, 7400gr és 67cm. Fiúk gyorsabban nőnek általában, így szerintem a 74es nem lesz neki jó márciusig.
2009. szept. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Milyen overált szeretnél? Télit vagy átmenetit?

Mert másciusban nem valószínű, h ugyanolyat kell ráadni, mint a decemberi-januári minuszokban.

Ha már most meg akarod venni neki a télit, szerintem ne tedd. Elég szépen gyarapszik a kisfiad, majd ha tél lesz megveszed a vastagot. Egyelőre, őszre elég neki egy átmeneti is, plüssből.

Láttam már olyan kisfiút, aki 11 hónaposan 86-92-es ruhákat hordott...

2009. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért nem szeretnék zsákot, mert ha megyünk vele valahova autóval, akkor az autóból kivéve kenguruba szoktuk tenni, és zsákban azt nem lehet. Téli overálra gondoltam. De most még a 68-as is kicsit nagy, épp hogy kilátszik a lába vége. Jaj nehéz ügy :)
2009. szept. 25. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de tudomásom szerint kenguruban csak min. 4 hónapos babát lehet vinni.
2009. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Baby Björn kengurunk van, újszülött kortól ajánlott, (persze akkor még nem raktuk bele) van neki fejtámasza, de ő már tartja is a fejét. És azért ritkán, rövid időre tesszük még bele.
2009. szept. 25. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!