Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes még kengurut vennem?

Érdemes még kengurut vennem?

Figyelt kérdés

Kislányom 7 hós és 9 kg.

Érdemes még vennem kengurut, ha igen mégis milyet??

Könnyebb lenne vele leszaladni a boltba, lemenni a játszira barátnőzni, stb.


Köszönöm!


2009. szept. 24. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
At én babámnak 6 hónaposan vettem meg az oldal hordozóját, -brendonban, 13.000.-ért. Sajna nem jut eszembe a neve, de nagyon jó. Szereti, mert olyan, mintha a karomban fognám és nem lóg, mint egy plüssmackó, én meg azért szeretem, mert egyedül fel tudom venni (szemben a régi kengurummal) és a súly inkább a csípómre terhelődik, nem a hátamra.
2009. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már nem bírom 10 kilós kisfiamat a kenguruban vinni, sokat mozog és már nem tud eleget nézelődni benne. Inkább kérj kölcsön egyet, ha tudsz és próbáld ki, mielőtt megvennéd.
2009. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2009. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megtaláltam: Infantino Kenguru Side Rider :)

Én sokat kipróbáltam, mire erre rátaláltunk!

2009. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont ezen gondolkozom mar 2 hete... fiam 8,5kg 4honapos...Ha veszek, Baby Bjorn Active-ot fogok, mert 12kg birja a terhelest es tenyleg konnyebben lehet szaladgalni,mint babakocsival :-)
2009. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, de nem használtuk ki, mert iszonyat megterheli a hátat már egy 6-7 kilós gyerek is!
2009. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van,7.7kg-os a bébi.Hosszu útra nem indulok vele.Nem kényelmes és nehéz is.De arra,hogy boltba menj és barátnőzni arra jo szerintem.Bár a vásárolt cuccot neked kell cipelni nem a babakocsinak.Bár én sosem voltam kengurú párti,de nem birtam ki,hogy ki ne probáljam.Az 5ujjamon megtudom számolni hányszor használtuk.
2009. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk a Hauck 3 funkciós kenguru van, mi nagyon szeretjük, 12 kg-ig jó, és lehet benne kifelé, befelé, valamint a háton hordozni a babát.

2009. szept. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Babám nincs meg a babakocsiban mostanában. Vettem egy oldalkengurut, ami 24 kilóig jó. Nagyon jó és kényelmes viselet. Szabad mind két kezem és a babám is szem előtt van.
2009. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!