Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehetne fogyni?

Hogy lehetne fogyni?

Figyelt kérdés
87kg.-rol indultam es mivel nagyon kellett vigyaznom a sulyomra(vernyomas miatt)93 voltam mikor szultem,83kg-mal jottem haza.Mivel szoptatok,nem szeretnek semmilyen fogyokuraba belefogni,de a gond az hogy kivanosabb vagyok mint terhessegem alatt es ez nem jo mert akkora leszek mint egy haz.Mit lehetne tenni?
2009. szept. 24. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz most a súlyoddal. A szoptatás a legjobb fogyókúra. Én második gyermekemet szoptatom immáron 8 hónapja és vékonyabb vagyok, mint lány-koromban. A babácska "leszív" és az éjszakázás sem hizlal.:) Egyébként úgy vagy jó, ahogy vagy!!!
2009. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a szoptatás maga a legjobb fogyókúra!

De ezen kívül:

- ne egyél édességet, sütiket

- ne egyél rágcsákat, chips, ropi és társai

- ne egyél péksütiket, cukrozott túróstáska, kakaóscsiga

- ne igyál gyümölcsleveket, üdítőket, igyál vizet, teát cukor nélkül, hetente 1x-2x saját készítésű gyümilevet max.

- kenyeret csak reggel és délelőtt egyél

- egyél lassú felszívódású szénhidrátot (pl korpovit keksz kenyér helyett)

- ne egyél "rossz zsírt", vagyis csirke bőrét pl, helyette inkább készíts tejszínes csirkemellet


A lényeg, hogy ne éhezz, ne fogyozz, csak figyelj oda, egy-két dolgot kell csak kiiktatni. A szopi miatt kell a szénhidrát és pici zsír is, tehát ne koplalj!

Egyél naponta 5x-6x keveset!

2009. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy az 1. válaszolónak igaza van, most te szoptatsz, ennél klasszabb dolgot kitalálni sem lehetne és vagy jó ahogy vagy!
2009. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem kétségeim vannak azzal hogy a szoptatás fogyaszt én 8hónapja szoptatok, az első 4hónapig nem fogyokurázatam, figyeltem az étkezésemre és egy deka sem ment le rülam, majd a 4-5hónap után elkeztem tornázni és renszeresen futni, most vagyok ott hogy 2kilo felesleg van rajtam.
2009. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia

mintha én kérdeztem volna, 83 kg estem teherbe, 89 kg mentem be szülni, 80 kg val jöttem haza a babával

szülés utáni hetekben a házat felfaltam volna, és kilószámra ettem a sós mogyorót - amit magnéziumra váltottam

próbáltam odafigyelni mikor- mit-mennyit eszem, de a mérleg nem mozdult

18 hóig szoptattam, amikor abbahagytam, hipp-hopp egy hónap alatt lement 5 kg, majd a következő kettőben még 5,

most vékonyabb vagyok mint trhességem előtt, ezt gondolom annak köszönhetem, hogy a hormonháztartásomnak jót tett a baba

2009. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!