Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szopik többet a...

Miért nem szopik többet a kislányom?

Figyelt kérdés
1 hetes a lányom és alig akar szopizni.Csak 10 perc és alszik,fel sem tudom kelteni.Így le fog fogyni.Lehet a tejemmel van baj?
2009. szept. 24. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon aggódós vagy, bérelj egy mérleget. lehet, hogy neki 10 perc elég. az én babámat ilyen korában néha még fél óráig is kellett szoptatni, de baba és baba közt is van különbség. nekem 3 hónapos koráig ott volt a mérleg, és nagyon megnyugtato volt. ja, és ha ráalszik a kajára, akkor inkább egyből ébredés után etesd, utána nézelődés, és rakd le aludni. ne fordítva.
2009. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 10 percet szopizik az már jó! Méred is, hogy mennyit eszik?Mert 8-10 perc alatt jól laknak a babák, ami utána jön az már csak nasi. Nem az a lényeg mennyi ideig, hanem, hogy mennyit.Ha hízik nincs gond, a védőnőnél úgy is méretkezés van ott majd látod mennyi az annyi.:) Egy, 1 hetes babuci nem is csoda ha 10 perc után bealszik. Ne aggódj a tejeddel semmi baj, az mindig alkalmazkodik a babád igényeihez,olyan amilyennek lennie kell.
2009. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De épp azért aggódom,mert a mérleg nem mutatja,hogy hány g-ot is hízik.De békésen alszik egyébként,nem sír egyáltalán.
2009. szept. 24. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek írom. Nekem is van mérlegem , és számomra egyáltalán nem megnyugtató, sőt!6 hetes a lányom és sokszor idegesít, hogy most miért csak ennyit vagy annyit eszik.Közben meg jól hízik!Alig várom,h. leteljen a 2 hónap bérlés és elvigyék!Mérlegfüggő lettem, és ez nem jó!
2009. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!