Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem vagytok náthásak lányok?...

Nem vagytok náthásak lányok? Hogy véditek ki, hogy a babátok ne kapja el?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már jó pár napja a halálomon vagyok: torokfájás, köhögés, orrfolyás, fejfájás. Nyomom magamba a teát, a vitaminokat, a homepátiás cuccokat. Semmi eredménye.

A babám: napi 10 csepp cetibionnal egész nap ölelkez(ne) velem, puszilgat, kutya baja sincs, szerencsére.

Azért a higiéniára nagyon ügyelek: zsebkendő egyből kukába, orrfújás után egyből kézmosás, rendesen szellőztetek, levegőtisztító, -fertőtlenítő illóolajokat használok.

2009. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia.én 3. napja vagyok lázas, meg torokfájásom van és köhögök. Ma a kicsi a szüleimnél van. 1 éves. Egyébként sokat szellőztetek.
2009. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is le vagyok döglődve. Arcmaszkkal szopiztatom a kisfiam és 10 csepp cebiont kap. Én nyomom a homeós cuccokat (Coryzalia, Tantum verde, tea, c vitamin stb.) és már nagyon szeretnék túllenni rajta, mert a szívem megszakad, hogy nem tudom puszilgatni:(.
2009. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi sajnos együtt vagyunk betegek a 6 hónapos babimmal. Homeozunk mind a ketten, orrszívózunk, ő cebion cseppet szed és teázom, mézet eszem, és csak fele annyit puszilkózunk.
2009. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Természetesen én is a cebion cseppre gondoltam, úgy látszik az orrváladék ráment már az agyamra :D

Az én babám 17 hónapos, nálunk a nagyobb baj, hogy én a 9. hónapban vagyok a tesóval.

Remélem mindenki hamar meggyógyul, hogy fel tudjuk falni a babócákat.

2009. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. szept. 24. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!