Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan véditek meg babátokat...

Hogyan véditek meg babátokat este alváskor a szúnnyogoktol? Mit használtok, ami nem ártalmas a kicsire?

Figyelt kérdés
nem szivesen fújnám be büdös szerekkel a börét fürdés után.
2010. júl. 5. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szunyoghálót az ablakon
2010. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta, szúnyogháló van az ablakon.
2010. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van szunyoghálónd, de rajtunk, meg az ajtón bejönnek, elkerülhetetlen. Engem is érdekelne, mi az ami hatásos, de nem árt a babának. Bocs, hogy választ nem tudok adni :-(
2010. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
elektromos szunyogriasztó, meg szunyogháló
2010. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

összetörni szegfűszeget jó apróra, papírra tenni a kiságy közeléábe, addig hatásos, amíg érzed az intenzív illatát.


nálunk is van szunyogháló, de így is betalálnak, egy többgyerekes ismerőstől kaptam a tippet és nálunk bejön.

és nem dugdosok mérgeket a konnektorba a babánk mellé.

2010. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12.00 vagyok, nálunk hetekig jó egy adag.
2010. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Konnektoros raid night&day, préselt homoktechnológiás, oldószer-mentes, babák szobájában is használható (én csak lefekvés előtt egy órát bedugom a konnektorba, ha lenne bent dög, attól kimegy, utána kihúzom, ha letettem aludni a gyerkőcöt). Egyébként ezt a dokink ajánlotta.
2010. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van szúnyogháló, de akkor is van bent szúnyog. Elektromos szúnyogriasztót használunk.
2010. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most olvastam utána a raid n and d-nek és iszonyatos mérget nyom, a préselt homokkal csak hülyítik a népet. Rá van írva a dobozára, hogy még az akváriumi halakat is le kell takarni a közelében, mert elpusztulnak. Én nem merem a babám mellé berakni :-(
2010. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!