Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popsiban mert 38 fok mar...

Popsiban mert 38 fok mar laznak szamit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Levontad a 0.5t? Ha nem akkor ez 37.5, vagyis hőemelkedés és nincs teendő, csak annyi, hogy figyeled feljebb megy-e. Ha 38.5 mérsz, akkor érdemes adni a lázkúpot. Ha 39.5 /levonás nélkül/ akkor jöhet a hűtőfürdő:-S
2009. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert ebből még lejön 0,5, tehát 37,5, ez még csak hőemelkedés. A dokinénink szerint 38 tól (tehát popsiban 38,5-től) kell csillapítani a lázat, de én 37,5-re is adtam azért egy fél kúpot, biztos ami biztos. Inkább este, elalvás előtt mérd neki, és akkor csillapítsd. (éjszakára).
2009. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha levonással /0.5/ 38 akkor már adhatsz neki Germicidet. onnantól számít láznak.
2009. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt, nem, ebbol meg nem vontam le a 0.5-ot, tehat hoemelkedes. Vajon mitol lehet? Nem nyugos, jo kedve van, nem vettem semmit eszre rajta csak azt hogy egy kicsit melegebb a buksija a szokottnal.
2009. szept. 24. 13:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet - bár remélem nem - a most divatos 2 vírus közül az egyik: a hányós, hasmenéses vagy az orrfolyós. Mindkettő 2-3 nap és vége.
2009. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Mert pl. ha fogzásos időszak van akár attól is lehet. De szerintem akár mekkora, ha nem nyűgös és nincs rossz közérzete ne aggódj annyira, akkor nincs baj.
2009. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most 8 honapos, igen a fogzas mar esedekes lenne, de viszont nincs sehol megduzzadva az inye(meg nincs foga). Hat remelem nem kaptunk el valami virust!
2009. szept. 24. 13:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a vírus jellemzője, hogy magas lázzal reagál a szervezet. Tehát ez csaknem biztosan nem az.
2009. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jelent magas lázat. Pl én életemben kevesebb mint 10szer voltam lázas, viszont sokszor voltam vírusos beteg. Kisfiam is elkapott most egy vírust /10 hónapos/ és csak 37.5 volt a hője. Ez egyénfüggő. A fogzás valóban esedékes, de nem a láz oka a fogzás, hanem ilyenkor legyengül a szervezett és könnyeben szednek össze valamit, ezért lesz lázas, a láz pedig beindítja a fogzást. Fogzás miatt láz nincs!
2009. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszaitokat!

Tegnap voltunk dokinal es kiderult hogy virusos torokgyulladas okozza a lazat, szegenykemnek meg mindig 38 fokos laza van, eggyelore lazcsillapitot kell csak szedjunk, ha szombatig nem megy le a laza akkor kell csak gyogyszert szedjunk ra.

Remelem hamar tul leszunk rajta.

2009. szept. 25. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!