Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem használ játszócumit a...

Ha nem használ játszócumit a baba, akkor őt hogyan lehet megnyugtatni ha nagyon sír (pelus tiszta, nemrég evett úgy 50perce, hasika nem fáj valszeg, de kézben is sír)?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtad, hogy mennyi idős a baba, úgyhogy az enyémről tudok csak beszélni. Négy hónaposak vagyunk, és már jön a fogunk. Szegénykémnek viszket az ínye, néha fáj is. Én vettem babapiskótát, amit kettétörök és egy pillanatra ánizsteába mártom, ami megpuhítja annyira, hogy omlós legyen, de elég kemény ahhoz, hogy vakarja vele az ínyét. Ezt szopogatja, ettől megnyugszik. De lehet venni vény nélkül Dentinox N gélt, ami kicsit elzsibbasztja az ínyét.

De pl van olyan, hogy csak levegőzni szeretne. Fent a lakásban sír, sehogy sem akar lenyugodni, de amint kitolom a levegőre megnyugszik, sőt jó kedve lesz, nevetgél és játszik a játékával.

Ha viszont estefelé (7-8 óra) van ez, akkor fürdeni szeretne, aztán bébiétel, játék és utána szép nyugodtan elalszik.

Jobb ötletem nincs, nálunk ezért szokott úgy sírni, ahogy leírtad.

Remélem tudtam segíteni.

2008. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Hasznosak lesznek mindenképp a tanácsaid, bár a mi babánk mégcsak 2,5hetes. Szép napokat!!!
2008. jún. 13. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam mikor pici volt, nem bírta a szeles időt, és sok baba megérzi, és sokat sír ilyenkor, lehet hogy ez a baja. :(


Sok sikert! (ja és mi sem voltunk cumisak)

2008. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ami nekünk örökké bevált: kisújjad lefelé fordítva a szájába, azt szopogatja. Nálunk sincs cumi, és ez az adu ász :)
2008. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babócám ennyi idősen gyakrabban akart enni. Próbáld meg többször mellre tenni, lehet hogy nem éhes, csak cicizni akar. Ne izgulj nem fog rászokni, ez enyém most 4 hónapos és csak 3 hétig tartott ez az időszak, mostmár 3 óránként eszik és végigalussza az éjszakát.
2008. jún. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idősen mindig megelégedett azzal, hoyg mellre tettem. Gyorsan megnyugodott, legtöbbször el is aludt. Most 7 hetes, és továbbra is kiegyensúlyozott. De 2,5 hetesen a cici a legfontosabb, meg hogy érezze a közelséged! (DE a mostani frontok is lehetnek bűnösek, de jön a jóidő, fel a fejjel!)
2008. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!