Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szélgörcsre mit ajánlotok?

Szélgörcsre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2 hónapos kisfiam napközben alig tud aludni mert a szélgörcs mindig felébreszti.

Espumisant próbáltuk de nem vettem észre változást.

Ma akkor kakilt mikor épp tettem alá a tiszta pelust és a kakija tele volt apró levegő buborékokkal mintha "pezsgett" volna ezek az apró lég bubik bántják ennyire?

Most vacillálok Infacolt vagy a grippe watert próbáljam ki.


2009. szept. 24. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tud kakálni, vegyél szélcsövet, az segít neki.
2009. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mind a 3-at,Espumisan,Infacol,Grippe Watert kipróbáltam,de igazából egyik se használt. Most 3 hós,már ritkábban fáj a hasa. Az idö megoldja.
2009. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Sab Simplex jött be.
2009. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor tudsz rá figyelni, fektesd a hasára, az jólesik nekik hasfájáskor. Egyébként háton feküdjön, mert hason fekvésnél nagyobb a bölcsőhalál kockázata.
2009. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Torna (háton fekve lábát óvatosan nyomd a pocakhoz, majd nyújtsd ki és ezt ismételd, pocak simogatás (órával megegyező irányba), ezt a torna alatt csináltam én. Ezenkívül szélcső, vagy ami nálunk bevált gyógyszertári papaverines görcsoldó.

3 hónapos fiamnál elmúlt a hasfájás. Türelem.

2009. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Gripe Water vált be.
2009. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az Infacolt ajánlom, pár napnak el kell telnie míg igazán hatni fog, de jó dolog, hidd el! Mi 2 hónapja használjuk!
2009. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!