Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok a cikkhez?

Mit szóltok a cikkhez?

Figyelt kérdés

[link]

Egyszerűen borzalmas!


2009. szept. 24. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Meg tudnám kinozni az ilyet!!!!!!!


5 hós anyuka

2009. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen felakasztanám. Undorító az ilyen felelőtlen nő, nem tartom anyának. Bár meghalnának mielőtt teherbe esnek!
2009. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

àt ehhez mit lehet szolni?

Sajnos,nem ö az egyetlen ilyen felelötlen nö.Nö,és nem anyuka,annak nem nevezhetö.

Szegény csecsemöket sajnàlom,màr most magamhoz venném öket,a sajàtom mellé,ha lehetne.

Persze a drogos nö nem fog lemondani a gyerekekröl,hisz van neki még egy nagyobb,aki szintén függöként jött a cilàgra.Na az ilyenknek miért nincs börtönbüntetés???????????

Hisz életet veszélyeztet,nem is akàrmennyire?

Az ilyen szabadon mozoghat?

Na ezt nem tartom rendjén.

Remélem pici babàk felépülnek,és egészségesek lesznek,majd valaki befogadhatja öket!

2009. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Inkább nem írok erre semmit,mert rögtön kitiltanának!Azt nem értem,az ilyet miért nem kötik el???

Láttam már egy videón heroinista babákat,hát 1 hétig bőgtem,úgy rángatóztak,ordítottak,mintha valaki ölné őket!Szörnyű volt!Az 1-2 napos baba úgy el kezdett rángatózni,hogy körbejárta az inkubátort és hasra fordult,lila volt é ordított,mint...nem is tudom hogyan!

Sajnos betiltották az anya akarat ellenére való elköttetést,ez butaság volt!Én még ha börtönbe kerülnék is megcsinálnám ha orvos lennék!

2009. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Az egyik ismerősöm ivott míg terhes volt.

A gyerek hiperaktív lett, és szellemileg legalább 5 évvel vissza van maradva. Mostmár 16 éves, de nem hiszem hogy valaha önálló lesz szegény.

2009. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon szomorú, hogy van ilyen. Sajnálom a piciket, hogy már ilyen korán ilyen nehézségekkel néznek szembe, mint a drogfüggőség. Sajnos, a poklok poklát állják ki ezek a teljesen ártatlan kis csöppségek, akik nem tehetnek arról, hogy ilyen helyzetbe kerültek. Nem ők adták be maguknak a drogokat, nem kérték. És most mégis szenvednek miatta...

Remélem, az anyuka ilyen hozzáállással nem akarja felnevelni a kicsiket, inkább kerüljenek egy "tiszta", becsületes családhoz, akik megbecsülik és felelősségteljesen gondozzák őket, mint egy anyához, akinek az anyag az első, nem a gyerek. Abban pedig külön bízom, hogy nem szereztek tartós sérüléseket!

Kívánom a legjobbakat a kis picúroknak!

2009. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

hát ez van, remélem nem lesznek betegek az ikrek, de mi értelme ezen szörnyűlködni, tenni nem tudunk ellene, csak heccelni magunkat nem érdemes.


szigorúbban kellene bűntetni a drogozást, és fogamzásgátlást is ingyenessé kéne tenni a mélyszegénységben élőknek, lehetőleg úgy, hogy ne gyógyszert, hanem hormongyűrűt, vagy injekciót kapjanak, mert a napi odafigyelés nem várható el ilyen életvitel mellett. de ha ezt mondod, akkor azzal vádolnak, hogy népirtást csinálsz, pedig szegénységben sem a fehér sem a többi nőnek nem kellene szülni, de tenni sem nagyon tudnak ellene. itt az eredménye: három fogyatékos gyerek, akit nagy valószínűséggel adópénzből nevelnek majd valami nyálcsorgató húgyszagú intézetben évekig, rossz esetben évtizedekig...

2009. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen, borzalmas. Undorító,felelőtlen,ÖNZŐ k..va az lyen "nő"!! Mást inkább nem írok, hátha a mod. leveszi.
2009. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudjátok, mi az amin még inkább kibuktam? ANYUKÁNAK nevezik ezt a nőt! Én az ilyen inkább nem mondom, minek nevezném!
2009. szept. 24. 09:27
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Én konkrétan elsírtam magam. A tv-ben láttam, iszonyú volt. Más mindent megtesz, hogy gyereke szülessen, ez meg szüli a beteg gyerekeket, akiknek ő tette tönkre az életét. Borzasztó volt látni, ahogy a picik remegtek az elvonástól. Egy pillanatra megfordult a fejemben az örökbefogadás is, hogy legalább az egyiken segítek. Ha anyagilag megtehetném, biztos meg is tenném. A nőre nem tudok mit mondani. Embertelen.
2009. szept. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!