Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érzett már így? Úgy...

Más is érzett már így? Úgy vágyom a második babára, hogy majd megőrülök!

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva hagyjuk majd abba a védekezést, de én már beledilizek ebbe az érzésbe. Nem is tudom mihez hasonlítani. Ha eszembe jut egy következő terhesség és baba, akkor felmegy a pulzusom, adrenalinom és alig bírok magammal :S Közben persze ugynúgy imádom elsőszülöttemet:)

Más is érzett már így vagy csak én vagyok deffektes?


2009. szept. 23. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bennem ugyanez az adrenalinos érzés 15 éves koromtól van:DDe csak 6 év múlva vállalhattam be,így is korán jött:)

Nem vagy egyedül:D

2009. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:)))
2009. szept. 23. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:
én 28 vagyok. van egy másfél éves édes fiam, szupinak mondható házasságom, és én is nagyon szeretnék még egy manócskát, ahogy te is már akár holnap terhes lennék, pedig a terhességet utáltam, pedig igazán jó terhességem volt. No de az anyagiak miatt csak három-négy év múlva merem leghamarbb vállalni a párommal. nem vagy egyedül nyugi, én is imádnék mégegyet, és vágyok rá úgy mint te. Sok sikert.
2009. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok benne biztos, hogy a fiatalokra jellemzőbb-e vagy az idősebb nőkre, akiknél ketyeg a biológiai óra.

37 éves voltam, amikor a hatalmába keritett ez az érzés, és megőrültem, belebetegedtem, annyira akartam még egy gyereket. Aztán szép lassan elfelejtettem.

De neked miért kell várni?

2009. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Anyagiak, helyhiány, ami akkorra oldódik meg :(


Azért furcsállom, mert problémás volt az előző terhesség, szülés és pár hónapja még azt hittem nem is szülök többet vagy majd csak évek múlva. Aztán a picúr betöltötte az 1. életévét és akkor valahogy beindultak a hormonok :)

2009. szept. 23. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam még csak 4 hónapos, de már alig várom, hogy újra terhes legyek:). De majd csak olyan másfél év múlva tervezzük:(. Úgyhogy nem vagy egyedül ezzel az érzéssel:)
2009. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem a fiam kedden lesz 11hónapos.tehát én úgy voltam vele,hogy mindenképp októberben(szülinapja körül) szeretnék teherbe esni a 2.babával.Erre annyira nem bírtam magammal,hogy már most (elvileg,doki nem látott) 5hetes vagyok.

nagyon akartam,de mégis félek is egy kicsit.

szerintem ha nem 7-9hónapról van szó,akkor mit számít már az a pár hónap amiről írtál? és azt is számold bele,hogy nem is biztos,hogy elsőre összejön(én is ezt vettem,és tessék,elsőre sikerült)

2009. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Na,én is pont így voltam!:)))A Kislányom mellé aztán megérkezett a Fiacskám is. És az a bizonyos érzés megint kezd hatalmába keríteni!!!!:))Megint nagyon szeretnék Babát szülni.
2009. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Neked legalább már van 1!Én ugyanezt érzem,csak nekem fájdalmasabb is 100x!Nekem még egy sincs!
2009. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!