Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik márkájú 2-es tápszert...

Egyik márkájú 2-es tápszert sem lehet receptre felíratni? Mindegyik ilyen drága?

Figyelt kérdés
Eddig Humana-t evett a kisfiam,most Milupa Milumil 2-es tápszerre térünk át.Úgy tudom,hogy nem kapható receptre és hát az eddigi összeghez képest dupla annyiba kerül.Természetesen megveszem,de jó lenne olcsóbb és jó minőségű tápszert találni.Leírnátok,hogy ti milyet vesztek és mennyibe kerül?Köszi!
2009. szept. 23. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem azért írta az egyest a doki, mert a többi nem receptes. Pedig 10 hónaposak múltunk.
2009. szept. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A HA-s Milupát felírják
2009. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia a HA-sakat felírják, mert az tejallergiás babáknak való.
2009. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Nem is tudtam a HA-s dologról,pedig 4 hónapos koráig kisfiam is azt kapta.Így mennyibe kerül az a márka,amit ti használtok?
2009. szept. 23. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Kettes tápszerek esetében egyik simára sincs támogatás,csak a HA-sakra,így azokat felírhatják.De nem sokkal jársz jobban úgy mert a HA-s kettesek annyival drágábbak,hogy receptre kerülnek kb annyiba,mint a nem HA-s recept nélkül.

Itt láthatod:

MilumilHa2:receptre 1900FT,a Milumil 2:2148ft.

HumanaHA2: receptre2326,Humana 2:2447

2009. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milumil1-et evett eddig a lányom,most 6 hónapos.Tegnap vettem a DM-ben Babylove2 nevűt.1221 Ft.Este és reggel is ezt ette,nem volt gond.
2009. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!