Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha 18 hós kisfiamna...

Mit tegyek ha 18 hós kisfiamnak fojik az orra?

Figyelt kérdés
Pár napja kisfiamnak fojik az orra , láza nincsen csak anyira tele az orra néha hogy nem tudom kiszivni anyira sürü bene a trutyi.Mivel kezejem?Ti ijen esetbe mijen gyogyszerel kezelitek?
2009. szept. 23. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
van sós orrspray az nagyon jó rá :)
2009. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Bocsáss meg kérlek, de nem bírom ki: folyik, szív, sűrű, kezeljem, ilyen, milyen, gyógyszer. Nemsokára írni tanul a kisfiad :)
2009. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
te meg bunkó vagy.Nem vetted még észre,hogy itt nem a helyesírás számít?Sokszor olyan gyorsan ír az ember,hogy nem is figyel erre,de ha mégis,hát még jóóó,hogy tele vagyunk magyartanárokkal.és roppant inteligens emberekkel.
2009. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, bunkó vagyok, de ez már fájt. Szerintem mindenkinek, aki nézi valamibe az anyanyelvét. Vita lezárva, elnézést, kedves kérdező, remélem, jobban van a gyerkőc.
2009. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mikor nagyon taknyos a lányom, v bárki a családban, minden esetben adok kalciumot. Ez csökkenti a nyáljkahártya duzzanatát. Az orvos injenkióba irta ki, és az ampulla negyedét adom egyszerre.
2009. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2009-09-23 15:22 <-- Szerintem amit írt nem volt bunkóság, sőt teljes mértékben igaza van, nem lehet ráfogni arra, hogy gyorsan írt akkor az ember többnyire betűt téveszt, értelmetlen lesz a szó, nem csak helyesírási hibákat vét... A témához már nem tudok hozzászólni, az előttem levők mindent leírtak, remélem jobban lett a kisfiad, bár igaz vagy 3 éve volt... :)
2011. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 éve :)
2011. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!