Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekünk megy lassan a...

Csak nekünk megy lassan a hozzátáplálás?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 és fél hónapos, már egy hónapja hozzátáplálok, de nem igazán tetszik neki semmi, még az almát meg a körtét megeszi, de azt se mindig. Próbáltam krumpli-répa kombinációt, na azt egyenesen kiöklendezte.Másnak is ilyen nehezen megy?
2009. szept. 23. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk :), az enyém már 7 hónapos lesz, bár a zöldségeket még csak két hete kezdtük. A gyümölcsöket szereti, de a sótlan krumpli répát nem, tegyél hozzá almát, nekem úgysem szerette :), de a répa almát igen. Elvileg kombinálni kell, de nekem is öklendezte ki a krumplit. Vagy sokan azt mondják tegyek hozzá sót. Hát nem tudom mi lesz, most bébipapit adtam neki, azt megette.

Sok sikert!

2009. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, 6 hósan kezdtük és csak most, 9 hósan mondhatom azt VALAMENNYIRE, hogy haladtunk VALAMIT... Ebédre már megeszi a főzit husival, de nagyon válogatós, uzsira meg tejpép. De ha fáradt például, akkor nem hajlandó kanalazgatni, tápit kell adnom neki, hogy egyen legalább. Nekünk azt mondta a doktornénink, hogy egyszerűen nem érett még rá, és majd kialakul, nem kell eröltetni, csak próbálkozni + NO PARA :)
2009. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és a gyümit például csak úgy hajlandó enni, ha belekeverem a tejpépbe.
2009. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!