Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jol csinalom igy? Hozzataplalas.

Jol csinalom igy? Hozzataplalas.

Figyelt kérdés
Reggel 9kor kel,fel 10 cici 100-150mlj, 12kor sok fozelek+utana cici es alvas,3kor cici 100ml majd alvas, 6kor sinlac pep 150g+cici 50ml es alvas. 20.30 furdes,21kor cici 80ml+tapszer 80-120kozott,alvas. Ejjel egyszer cicizik,de nem mindig!

2011. nov. 15. 22:57
 1/3 A kérdező kommentje:
kislanyom 5 es fel honapos!
2011. nov. 15. 23:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. én azt mondom túl van ez parázva. a kislányom megkóstolta az almát 2-3 kanál, másnap kicsit több, és 1-2 hét alatt kiváltottam egy étkezést. a többi gyümölcsnél csak utánanéztem hogy a korának megfelelő-e, és már ette is. soha nem finnyáskodott, nem is kellett kóstoltatni szó nélkül elfogadta. nekem olyan bonyolultnak tűnt a hozzátáplálás, hát leegyszerűsítettem. lehet hogy ezért, lehet hogy nem, de a mai napig szó nélkül elfogad mindent. 1 éves, reggel este még táp, de ebéd főzi, uzsonna gyümölcs tejpéppel, vagy hasonló.
2011. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok. annyi a különbség, hogy te főzit adsz, én gyümivel kezdtem. de lehet hogy ez teljesen mindegy :)
2011. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!