Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl sokat alszik a kisbabám?

Túl sokat alszik a kisbabám?

Figyelt kérdés

6 hónapos és még mindig a "régi" napirendünk szerint élünk.

Éjszaka alszik, aztán 8 kor kel. Egy óra múlva ásítozik és amikor leteszem kb. 1 perc múlva már alszik. Aztán másfél-két órás turnusokban élünk. Tehát 1,5-2 órát játszunk/szik. Aztán ugyanennyit alszik.

Délelőtt 1x, délután 2x alszik.


8-fél 9 fürcsi és reggelig alszik. Jól fejlődik, jól eszik, kiegyensúlyozottnak tűnik.


Ez jó így?


2009. szept. 23. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó. Valószínüleg hamarosan megváltozik majd, amikor mászni, állni kezd és elkezdi felfedezni a világot. De addig jó, amíg sokat alszik. Az agy és minden más fejlődése érése alvás közben zajlik. Biztos nagyon okos lesz. :)
2009. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tökéletes!

meglátásom szerint sokkal nyugodtabbak, kiegyensúlyozottabbak azok a babák akik többet alszanak.

Nekem a nagy 13 éves de a mai napig nem alszik rendesen éjszaka, a kicsi pedig 6 hetes korától végig alussza az éjszakát.

2009. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki,legalább tudsz pihenni mellette.nekem 6hósan felállt és mászott már,10hósan elindult.aludni sosem akart rá lett kényszerítve,de mindig kevés.Éjjel nem alszik rendesen egyfolytában felkel.Én már tönkre vagyok menve,fájnak az ízületeim,a derekam és sosem vagyok toppon.a lakás romokban mert nem bírom magamat behozni.szval hagyd hagy aludjon és emlékezz majd vissza ha már nem fog,hogy milyen könnyű is volt akkor....irigyellek!15hós baba mamája
2009. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!