Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik az egy...

Miért nem alszik az egy hónapos kisbabám?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel 2-kor fölébredt,megetettem,azóta kb. ha 3 órát aludt.Csak sír és sír.Nem éhes,nem szomjas,nem beteg,már annyira kimerült,de nem tud elaludni.Altattam már ezer féle módszerrel,most a nagymami próbálkozik.Mit szoktatok ilyenkor csinálni?Nagyon sajnálom szegényt.Ennyire béna anyuja lennék?
2011. jún. 18. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, biztosan nem vagy béna! Én inkább arra tippelek, hogy érzi a hidegfront közeledtét. A picik meg szokták érezni a frontokat. Próbálj te is pihenni kicsit, nyugodj meg, a te feszültségedet, kétségbeesésedet is megérzi a baba! Ilyenkor, mikor képtelenségnek látszik megnyugtatni, tedd a meztelen mellkasodra, hasadra vagy add át apának! Vagy: menjetek ki a levegőre, tegyetek egy sétát... esetleg egy kört a kocsival... de a hajszárító, mosógép (ún. fehér zajok) bekapcsolása is jótékony hatású tud lenni. Ne keseredj el, attól, hogy vannak ilyen napok, te még kitűnő anyuka vagy :))
2011. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem tegnap csinálta ezt az 1hós babám.ma meg egésznap aludt..
2011. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy:))Már nagyon el vagyok keseredve,hogy én nem vagyok képes megnyugtatni.Sajnos apa most nincs itthon,külföldön dolgozik.Már kipróbáltunk mindent,kocsival is vittük egy jó nagy kört,ott aludt,de ahogy megállt az autó,egyből kipattant a szeme.Babakocsival is köröztünk már,kint melege van,ott még jobban nyűglődik.A front lehet mindennek az oka?Eddig szépen aludt,éjjel is csak egyszer ébredt föl enni.Próbálok nyugodt lenni,csak szomorú vagyok,és sajnálom a picit.Most úgy tünik,nagyinak sikerült elatatnia...
2011. jún. 18. 18:18
 4/7 A kérdező kommentje:
És hogy sikerült neked elaltatni kedves utolsó?
2011. jún. 18. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a nagy melegtől. Senkinek se jó ez a nagy hőség. Ilyenkor mindenki nyűgösebb.
2011. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagy meleg + este itt a hidegfront, ilyet sajnos nagyon megéreznek. lényeg, hogy te nyugodt maradj, bármi is van mert csak akkor fog elaludni!

kitartás!

2011. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!Ma éjjel már csak egyszer kelt föl,tényleg a frontmiatt volt.Hát nem csoda,10 fokkal lett hirtelen hidegebb...:((
2011. jún. 19. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!