Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az új influenza életveszélyes...

Az új influenza életveszélyes lehet a csecsemőkorúakra?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 13:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

én sem adatom be. sem a gyerkőcnek, sem magamnak, pedig krónikus betegségem van. Szerintem kamu, legalábbis egy része biztos. a gyógyszer és vakcinagyártóknak nagyon nagy biznisz van ebben. előre felvették a súlyos milliókat, milliárdokat azért, hogy kikisérletezzenek egy védőoltást. és végül nagyrészt ugyanúgy gyógyítják, mint az influenzát: fekvéssel, pihenéssel...

Az, hogy valaki összeesett, és meghalt ebben? kicsit ez is sántít nekem. szerintem egyszerűen nem vett tudomást arról, hogy beteg. Miért nem hallunk arról, hogy más országokban ekkora gondot okozna? pl egy Németországban miért nem oltanak be 7millió embert ellene? fura, hogy világjárványról beszélünk, és csak magyarországon oltunk....

2009. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
háát azért nem csak Mo-on oltunk. Mo. külön oltóanyaot gyártatott, ami tisztább, mint a amit a világon használnak. több országban kötelezővé tették az oltás beadatását. nálunk nem. a kérdésre: elméletileg nem halálos, hasonló a normálhoz egyenlőre. de ha tényleg járvány lesz, ha lesz, akkor lehet, h sokan meghalnak tőle. a jövőbe sajna nem látunk bele.
2009. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy kismamatol halottam,hogy azt mondta neki az orvos magyarorszagon, hogy nem ajanlja a magyar vedooltast a babanak...nem tudom de nem adatom be
2009. szept. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is megkérdeztem a gyrekorvosunkat, hogy a 9hós kisfiamat beoltassam-e, ő egyértelműen nem ajánlotta a magyar vakcinát, hogy szennyezett.
2009. szept. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én éppen ma reggel kaptam egy elég érdekes mailt ezzel kapcsolatban. kifejtették benne, hogy is történt ez a vakcina-gyártás: futtában! Senki nem tudja, hogy milyen hosszú távú idegrendszeri problémákat okozhat, mert engedélyt kaptak, hogy kihagyják a hosszú távú tesztelést, az idő rövidsége miatt. Ugyanúgy, ahogy az 1976-os sertésinfluenza esetében. akkor beoltatták a fél világot valami alig kikísérletezett, összegányolt vakcinával, amitől egy csomó embernek idegrendszeri betegsége lett évekkel később. a mai napig sem tudják biztosan, hogy milyen károkat okozott a szervezetben az az oltás.

Ezek után én nagyon pesszimista vagyok ezzel az oltóanyaggal. Na meg valahogy úgy vagyok vele, hogy a magyarországi lakosság 10millió nagyjából, ebből eddig volt 2 halálos áldozat. a második áldozat meglehetősen gyanús, mert tüdőgyulladást észre sem venni, kissé furcsán hangzik azért.

Nagy balszerencse kell ahhoz, hogy ennyi emberből pont az én gyerkőcöm legyen halálos áldozata ennek a vírusnak, ha a családból senki semerre nem utazik, nem jár olyan helyeken, ahonnan elkaphatja idegentől, vagy bármi.

2009. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

első vagyok, utánajártam

Ahol az oltást először beadták, van egy főiskolát végzett egészségügyi ismerős, közel van a tűzhöz...

Azt mondja, az első hullámban semmiképp ne adassuk be, mert még nincsenek meg a teszteredmények.Amikor meglesznek, és legyártják a következő adagot, akkor már érdemesebb. Megfontolandó.

2009. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!