Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az új influenza életveszélyes...

Az új influenza életveszélyes lehet a csecsemőkorúakra?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha még szoptatod, akkor nagyon jó eséllyel hamar kilábal belőle.Kerülni kell, hogy elkapja.

Ezt a videót kaptam, nézd meg, szerintem részben igaza van, hogy rettenetesen beijesztenek minket:

[link]

Szerintem nem rosszabb a helyzet mint a "rendes" őszi/téli vírusoknál.

2009. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2009. szept. 23. 13:42
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
nincs is új influenza. csak kitalálták.
2009. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
akkor jó,nem aggódom.köszi.
2009. szept. 23. 14:56
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Szia én is igy gondolom csak a gyógyszercégeknek kell a zsé!!

Mocsokság volt kitalálni ezt és rémizgetni az embereket ,nincs elég bajunk ??!üdv nikol és 13 hós baba anyukája

2009. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
a magyarokon akarnak kísérletezni. 4 millió ingyenes vakcina. jó vicc. biztos, hogy nem adatom be.
2009. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Én sem adatom be, inkább szoptatok. De tegnap valaki holtan esett össze az új influenza miatt és még tünetei sem voltak. Ez is kamu?
2009. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sem veszélyesebb, mint a hagyományos influenza. Érdekes, arról nem szólnak a híradások, mikor abba hal bele valaki. Akár csecsemő, akár felnőtt, akár krónikus beteg. Mi sem adatjuk be, szerintem csak üzlet az egész. Ja! Ingyen osztogatják a vakcinákat! Szuper! Köszönjük szépen!
2009. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
olyan nincs hogy tünetek nélkül kihordasz lábon egy influenzát.max, nem foglalkozott vele, mondván, már máskor is köhögött.szerintem.
2009. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem veszélyesebb mint más virus ilyenkor.Gondolj bele hány hónapja van ez a virus és hányan haltak meg?!Nagyon kevesen.Rákban mennyien halnak meg NAPONTA?Ezt sajnos nem mondják a hiradóba.Féltem én is a 2 hónapos kisfiamat,de nem vagyok kétségbeesve.Ne aggódjál te se,csak a gyógyszergyárak akarnak jól járni.
2009. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!