Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany hos volt babatok amikor...

Hany hos volt babatok amikor mar csak 1x aludt napkozben? Segitett ez abban hogy ejszaka jobban aludjon?

Figyelt kérdés
Lassan 14hos fiam meg mindig 2x alszik nappal,viszon ejjel nagyon rosszul.Segitene ha mar csak 1x aludna nappal?
2009. szept. 23. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Szerintem ilyen idős korban ha rosszul alszik a gyerek, a többi lehetséges ok mellett megtalálható az, hogy átállna már az egyszeri alvásra. Az én lányom kb. annyi idős volt, mint a fiad, sokszor felébredt éjjel és nem volt hajlandó visszaaludni, kb. 1-2 órát kukorékolt. Nappal is nagyon nehezen tudtam elaltatni, főleg délután. Amikor kétszer aludt, akkor kb. fél 10-kor tettem le 11-ig, úgy álltunk át, hogy próbáltam kihúzni 11-ig. Volt olyan nap, hogy sikerült, volt olyan, hogy nem. Aztán később már többször aludt egyszer, most meg már csak egyszer alszik. Onnantól nyugodtabbak az éjszakáink is. 16 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekunk nem segített sajnos.Egy éves a babám,általában már csak egyszer alszik nappal,de így sem alszik jobban éjszaka,sokszor felkel szopizni.Én abban bízom,hogy ha elindul maga és jobban elfárad,akkor fog jobban aludni éjszaka.
2009. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Az fiam mar szalad 1honapja de nem farasztja le annyira h szepen aludjon ejjel.Remelem nalunk is ugyfog sikeulni mint az elso valaszolonal ha majd csak 1x alszik.Minden jot.
2009. szept. 23. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!