Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha: a babám...

Mit tegyek, ha: a babám nagyon nehezen tud csak elaludni?

Figyelt kérdés
Ha nem sikerül neki, egyre mérgesebb lesz és már ettől nem megy neki. Általában elalvás előtt ringatom egy kicsit és így teszem az ágyába. Valamikor ekkor elalszik, de van, hogy másfél órát is küszködik. Ha ilyenkor ölbe veszem, jól alszik, és akár egy órával is többet! (Én is ilyenkor pihenek. ) El van kényeztetve vagy tényleg csak így tud megnyugodni? (Nem szeretném sírni hagyni sem... )
2008. jún. 13. 11:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi, ha teljesen elaludt a kezemben és úgy teszem le, akkor is fél óra múlva felébred valamire. Lehet, hogy teljesen hozzám szokott? Így napközben alig alszik, de látszik, hogy álmos. (De van, hogy magától sikerül elaludnia, de akkor sem alszik túl sokat. Csak, ha velem van.)
2008. jún. 13. 12:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hogy mennyi idős a babád.

Olyanokat már nem írok,hogy ringasd énekelj neki stb.mert biztos kipróbáltál már mindent.

Mivel a karodban megnyugszik és elalszik,lehet,hogy az hiányzik neki,hogy körülvegye valami amitől biztonságban érzi magát.

Én pólyát vettem neki és abba bebugyolálom,hogyha nehezen alszik el fogom a kezembe és utána teszem le.Ilyenkor egy kis idő múlva már mocorog is, de érzi hogy van körülötte valami és alszik tovább.

A legelső alkalommal amikor kimostam a pólyát,elaltattam betettem a kiságyba és mikor felkelt össze vissza tekergett meg széttárta a kezét nagyon megijedt és ne aludt egész nap.

Hogyha nincs pólyád megteszi akármi más vagy egyszerüen csak a takaróját csavard köré,vagy támaszd ki minden oldalról.

Remélem neked is beválik ez a módszer.

2008. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Jó lenne tudni mennyi idős a baba. Más-más ötleteket tudnék írni.
2008. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!