Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hamar megéhezik és tej nélkül...

Hamar megéhezik és tej nélkül nem vagy csak nagyon nehezen tud elaludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

10 hónapos a fiam. Reggel és este kap már csak tejcit. Hál istennek mindenevő, rengeteget eszik. De mégis evés után már 2 órával már megint éhes. Úgy gondoltam hogy ennyi idősen már azért eljutunk a 4 óránkénti evéshez, de ez nem igazán megy.

Ráadásul a napközbeni elalvások néha kínszenvedések, alig akar elaludni. Ringatom, simogatom, énekelek, vagy akár magam mellé teszem... szóval mindent csinálok, van hogy 1,5 órát ringatom és nem alszik. Amint megkapja a cumisüveget, már horkol, kómába esik. De napközben már nem akarok neki tejet adni. Hogy szoktassam akkor le erről? Mit csinálok rosszul?


2010. febr. 9. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi most két évesek vagyunk és még mindig cumisüveggel alszik el mindegy hogy nappal van vagy éjszaka.Ne tejet adj neki hanem teát vagy vizet.Mi igy jutottunk el addig hogy nem tejezik.Ha tudod hogy nem éhes akkor adj neki egy kis teát vagy vizet.Lehet hogy még szüksége van a cumisüvegre, nálunk ezt mondta a doki pedig ő két éves.
2010. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam így "csalni" de víz, tea nem kell neki ilyenkor.
2010. febr. 10. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi a offért... miért nem akarsz tejet adni neki nappal?
2010. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert úgy tudom hogy kb. 1 éves korára már csak reggel és este kaphat tejet. Most próbálom csökkenteni a napi adagot (rendes kaját eszik) hogy majd a napi 2 tejet elérjük. Vagy akkor ez nem is olyan fontos? Mert ha tejet eszik akkor meg nem eszik rendes kaját...
2010. febr. 12. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
15:54es vagyok. Sajnos nem tudom, azért is kérdeztem, hogy miért nem akarsz neki adni, de szerintem 1 éves koráig nyugodtan adj neki
2010. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!