Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kisfiam miért csapkod...

Egy éves kisfiam miért csapkod mindent?

Figyelt kérdés
Mindent ütöget, a játékait hajigálja, még minket is csapkod, teljes erejéből! Miért csinálja ezt? Lehet attól van, hogy néha rácsaptam a kezére, ha mondjuk ki akart pakolni a szekrényből?
2009. szept. 23. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy ilyen kicsinek teljesen felesleges csapkodni a kezét,mert még úgyse érti meg!Sokszor kell elmagyarázni nekik mindent,hogy felfogják!Egyébként az én fiam is ezt csinálta,sőt még a fejét odaverte mindenhez,jó nagy dudlijai voltak,minket meg le is fejelt!Elvittem szakorvoshoz,aki megállapitotta,hogy mivel nem tudja megmondani,mert nem beszél,hogy mit szeretne,ezért igy fejezi ki magát,csak mi nem értjük!Legyek hozzá türelmes,majd ha beszélni fog,akkor abbahagyja!És tényleg,2,5éves korától,ahogy egyre jobban ki tudta fejezni magát,elhagyta az ijesztő dolgait!

Kitartás!:)))

2009. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hagyd hadd pakoljon a szekrényből,ezt a korszakát éli.

Az hogy ütöget mindent ez is normális,meg az is hogy egymáshoz ütögeti a játékait,vagy a földhöz.Ilyenkor ezt élvezik.

2009. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!