Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám sokat bukik,...

6 hónapos babám sokat bukik, melyik az a tápszer, amitől esetleg kevesebbet bukna?

Figyelt kérdés
Szinte születésétől fogva tápszeres, a Mildibé1 tápszer után most a Mildibé2-t issza. 5 hónapos kora óta kap gyümölcsöt, zöldséget is, és azt vettem észre, hogy azokat nem látom viszont.:) Vagyis minél sűrűbbet eszik, annál kevesebb jön vissza. Tud valaki olyan tápszert javasolni saját tapasztalatok alapján, ami esetleg beválhat? És ha tápszert váltok, azt meg kell beszélnem a dokival/védőnővel, vagy csak sétáljak be a boltba/gyógyszertárba, vegyem meg és adjam neki (nem allergiás, vagyis nincs hajlama, mert a családban sem volt)? Annyiféle tápszer van, bármelyiket lehet adni, ha esetleg nem kapok olyat, amilyet inni szokott?
2009. szept. 23. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.A mildibé jó éj tápszer nagyon sűrű.én ezt adom este a babámnak.esetleg próbáld ki,hátha abból kevesebb jön vissza.Van kifejezetten bukásra,sürítő tápszerek,ezeket a doki irja fel ha szükséges,de szerintem el fogja hagyni nemsokára.Mi is pont igy voltunk vele.5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást,egyre kevesebbet bukott,aztán 6,6 és fé hónapos korára el is maradt.ma már eggyátalán nem bukik,pedig reggel és este még tápszert kap,de már ezeket sem bukja vissza.Hamarosan ti is kinövitek ezt.
2009. szept. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elvileg, ha a baba, több darabosabb ételt kap enni, csökken a bukás. szerintem ne tápszerrel próbáld ellensúlyozni.....
2009. szept. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nutrilon sűrítő, az én babám is azt kapja, bár ő sokkal kisebb, még csak tápszeres. Recept nélkül kapható. 2000Ft körül van mindenhol, narancssárga papírdoboz. Kipróbálhatod, hogy ne bukja vissza a tápszert.
2009. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A humana baby fit 1 és baby fit 2 tápszer elvileg erre lett kitalálva, banános ízű.
2009. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat!

Igen, én is arra gondoltam, hogy talán felesleges már a tápszerrel variálni, hiszen hamarosan (remélhetőleg)kinövi, másrészt meg már 2 étkezést kiváltottunk, és lassan a harmadikat is ki fogjuk, szóval talán tényleg felesleges, de mégis olyan jó lenne, ha a tápszer, amit most iszik sem jönne vissza:)

2009. szept. 23. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!