Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukós baba ha már gyümölcsleve...

Bukós baba ha már gyümölcslevet, gyümölcsöt is kap tápszer mellé, akkor kevesebbet fog bukni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor még nem,majd ha szilárd kaját eszik csak akkor szünik meg valamennyire a bukás.De mivel mi reggel és este még tápszert eszünk,igy még sokszor bukik reggel.
2009. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, pedig reménykedtem! Van hogy napokig semmi bukás, néha meg minden kaja után 2-3 nagy adag.
2009. jan. 27. 10:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én babám is bukós, de ő nagyon (reflux). És ilyen AR-es tápszert eszik, és amióta gyümölcslevet is iszik azóta még ebből a tápszerből is vissza szokott jönni jó nagy adag. Pedig előtte egy csepp sem jött vissza.

2009. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolótól kérdezném, hogy mikor derült ki a babájánál a reflux? Minden étkezésnél bukott? Majd megkérdezem a dokit, hogy nem lenne-e jobb nekünk is az AR tápszer. Remélem, hamar kinövi a babád!
2009. jan. 27. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezett vagyok. Igen, minden étkezésnél bukott, közvetlenül étkezés után is. De úgy hogy még föl se vettem büfiztetni de már jött orrán, száján mindenhol. És étkezések között is folyamatosan. 4 hetes volt a babám mikor ugymond kiderült a reflux. Persze előtte is volt, de a védőnő meg akart győzni, hogy csak sok levegőt nyel, mohó, sokat eszik,csak a fölösleges bukja vissza, stb. Bár az nem jutott eszébe, hogy ha csak a fölösleget bukná vissza attól még nőne a súlya... Szóval 4 hetes volt mikor megelégeltem és elvittem a doktornőhöz. Megmértük, alig hízott mióta hazajöttünk a korházból. De már ott is csak fogyott pedig volt tejem. Doktornő rögtön felírta a Milupa Milumil AR-t, azóta is ezt kapja, próbáltam már átállni másra de kijött belőle. Szerintem ha nem muszáj akkor ne irasd fel. Ha szépen nő a súlya akkor nincs gond. De azért említsd meg a gyerekorvosnak a bukásokat. Nem olyan jó ám az a tápszer, mert hát folyamatosan szenvedünk a kakival. :(
2009. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig a kérdezett vagyok. Most 4hós és még nem nőtte ki.
2009. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! A babám hízik, de azért idegesít, hogy ennyit bukik, van, hogy még kaja után 2 órával is. Előfordul, hogy még evés közben kijön belőle amit addig megevett. Mondjuk ő szörnyen csúnyán eszik, lehet, hogy akkor tényleg csak a sok levegő teszi. Mi 3 hónaposak vagyunk, gondolom, ha refluxos lenne, már kiderült volna, azért megemlítem a dokinak. Jó egészséget Nektek!
2009. jan. 27. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!