Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nagyon aggódik a H1N1...

Aki nagyon aggódik a H1N1 (sertésinfluenza) miatt, hogy megfertőződik a babája, megnézné ezt a riportot?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 22. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a múlt héten megnéztem ezt!

Félek, hogy igaza van ennek az embernek!

Szerintem a gyógyszergyárak manipulálnak ezekkel a mutáns vírusukkal.

Biztos nem oltatnám be a picimet sem, meg magunkat sem.

Eddig sem oltattunk, ezután sem fogunk.


Egyébként Magyarországon is van már több száz fertőzött.

Még nem hallottam róla, hogy egy is belehalt volna, vagy hogy más tünetei lennének, mint a "sima" influenzának.

Nem értem, mire fel ez a hiszti.

2009. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ember a videón nem mond hülyeségeket!

Na de mi van a nanorészecskékkel az oltásban?

[link]

2009. szept. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Tökéletesen egytértek a sertésinfluenzáról elmondottakkal.De ha igaz,hogy ennek mi a vélja,akkor igaz az is,amit már régen gondolok a ma divatos csecsemőtáplálással kapcsolatban.Eddig azt hittem,hogy csak a tápszergyárak és bébiételgyártók anyagi érdeke van mögötte,de úgy látszik,hogy a jövő generáció tönkretétele is.Elhitetik az anyákkal,hogy nem adhatnak a babáknak tejet,lisztet,természetes zöldségeket gyümölcsöket,mert azokat a szervezetük nem tudja feldolgozni.(Az előző generációké feltudta,és nem voltak különféle allergiák,mint ma.Azt hitetik el az anyákkal,hogy csak a vegyiúton előállított tápszerek,bébiétel,babarizs meg a hasonló mesterséges ételek a jók.És senkmi nem veszi észre,hogy az allergiások száma egyre nő.

Van aki olyan elvakultan hisz ennek a propagandának,hogy képes azt állítani,hogy a 60 éves apjának azért van gyomorfekélye,mert gyerekkorában tehéntejet kapott!Sajnos az orovosk közül is sokan vannak,akiket a tápszergyárak dotálnak,és partnerek ebben a gyerek mérgezésekben.

2009. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az immunrendszeres résszel totál egyetértek....az összeesküvés-elmélet része nekem egy kicsit meredek, de akár még igaz is lehet...

Én eddig sem akartam beoltatni a gyereket meg magunkat sem, de most már végképp nem fogom!

2009. szept. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én magunkat be akartam oltatni, de ezután meggondolom... talán mégsem :(
2009. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!