Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a sertésinfluenz...

Mit gondoltok a sertésinfluenza elleni védőoltásról? Beadatjátok a gyermekeiteknek?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mit tegyek ezért is írokAz én manócskám 20 hónapos.Már kapott 5 plussz oltást pneumococcus és bárányhimlő ellen nem is tudom eldönteni,hogy kelle neki az influenza ellen másik oltás,és attol is tartok ,hogy a kis szervezetének a kötelezők és az ezen felül beadottak mellett az már sok lenne.Holnap megyek dokihoz beszélni erről ,de más anyuka,apuka véleményére is kiváncsi lennék.
2009. aug. 12. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegnap volt erről a rádióban,hogy 12 év alatt nem ajánlott,mert nagyon sok mellékhatása van a gyereknél. Többet árt,mint használ.
2009. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na akor biztos nem adatom be neki,nem akarok bajt csinálni.Remélhetőleg nem is jut el idáig köszi,hogy írtál
2009. aug. 12. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem. Én csak a kötelezőket adatom be neki. Had tanuljon meg védekezni ezek ellen rendesen. Nem vagyok híve a védőoltásoknak, pl ez a bárányhimlő elleni is egy hatalmas hülyeség szerintem.

Ezt sem adatnám be, max akkor, ha súlyos világjárvány lenne, és már az utcára is félnék emiatt kimenni. Mire ne adja Isten hatalmas járvánnyá válna, úgyis vagy 10szer mutálódna, szóval minek. Amúgy is egy óriási hiszti az egész, a legtöbben lábon hordják ki a betegséget.

2009. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!