Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltözteted éjszakára a...

Hogyan öltözteted éjszakára a babád?

Figyelt kérdés
Hosszú ujjú kombidresszt és ujjatlan/lábfej nélküli rugit adok rá + vékony hálózsák. Hajnal felé mindig aggódom, és teszek rá egy plédet, amit persze két perc múlva letúr magáról. A melegebb hálózsákot viszont még túlzásnak tartom.
2009. szept. 22. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam most 16 hós,4 hós kora óta így alszik( télen-nyáron 24 fok van a szobájában):nyáron napozóan(rövid ujjú,rövid nacis "egye" cucc)ősszel és télen hosszú ujjú hosszú nacis(de talp nélküli)rugi.A hálózsákot soha nem tűrte meg magán,a takarót is lerúgja.Igaz,nem fázós(én sem,télen is pléddel takarózom).
2009. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túlöltözteted. Hány fok van nálatok?
2009. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi most 8 hónaposak vagyunk.

Egy bodyban és egy hosszú ujjú vékony rugiban alszunk, egyszerűen simán betakarva, nem használunk hálózsákot.

Mikor megszületett akkor is így altattam.(januári baba)

Hozzáteszem, nem egy fázós csöppség, még így is leszedi magáróla takarót, mert melege van.(Ahogy betakarom, rögtön utána szedi is le.)

2009. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lefekvéskor kb. 22, reggelre 21,5.

A hálózsák nagyon vékony, pamut anyagból van. Elől patentos, szóval vannak rések.

2009. szept. 22. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is így altatom, csak a hálózsák vatelinnal bélelt. Szépen alszik reggelig :) szerintem jól érzi magát

14hós kislány anyukája.

2009. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7 hósak vagyunk. Vékony lábfej nélküli rugi, takaró.
2009. szept. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Kislányom 7 hónapos, kb nálunk is ennyi a hőmérséklet.

Utálja a takarót, én hosszú ujjú rugit adok rá, és arra vékonyabb hálózsákot.

2009. szept. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1 éves múlt a fiam és egy rövid újjú badyban és vékony rugiban alszik ami lábfejes.

Szerintem már a hálózsák felesleges nálatok, bár az én fiam nem szereti ha melege van.

2009. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!