Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg jobban alszik hálózsák...

Tényleg jobban alszik hálózsákban a kicsi, vagy elég egy takaró is?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy mivel a zsák egyenletes melegen tartja a kis testét, jobban alszik benne. A takarót meg sokan veszélyesnek is tartják, mert alákerülhet, és megfulladhat. Ez igaz, vagy csak a hálózsákgyártók reklámja? Jó drágák a hálózsákok, de ha ettől a gyereknek jobb, szívesen szerzek be párat. Milyenek a tapasztalatok?
2008. jún. 13. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam téli baba volt, akkor kellett a hálózsák is, és a takaró is. Ilyenkor nyáron a legnehezebb, én is sokat agyalok mivel takarjam a picit majd. Próbáld ki a hálózsákot nyugodtan, úgy is a picúr dönti el, hogy neki kényelmes-e. Nem minden baba szereti. De amúgy szerintem mindegy, csak ne legyen vastag.
2008. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be a hálózsák. Igazából valamiért én nem szeretem, de nem tudom, hogy miért nem. Ez csak egy érzés. Nekem az jött be, hogy a takarója szélét bedugom a matrac alá, így nem tudja se lerugni, se magára húzni, és kényelmesen tud forogni alatta. Egyébként én is sok mindenkitől hallottam, hogy hálózsákot használ.
2008. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két hónapos koráig én is használtam hálózsákot és tetszett a kislányomnak is. Most viszont, hogy sokat mocorog, forgolódik, már zavarja, mert rátekeredik a kis testére.
2008. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem,ha a gyerekem hálózsákban van,mert amúgy mindig kitakarózik.Nézz körül a tesz-vesz oldalon,ott vannak olcsón hálózsákok.
2008. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!