Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki hálózsákban altatja a...

Aki hálózsákban altatja a gyerkőcöt, annak napközben is abban alszik?

Figyelt kérdés

Kisfiam 16 hónapos. Pici korában utálta a hálózsákot, pedig volt 2 is. Takaróval takartuk. Viszont pár hete, mikor éjjel nézem, akkor mindig a takarón fekszik. Így előkerült a hálózsák (megint van 2 is), pár napja abban alszik + a takaró, mert elég vékony a zsák, de így legalább nyugodtan alszok, hogy ha ki is takarózik, nem fázik meg, mert van rajta valami. Központi fűtésünk van, így reggelre mindig kihűl a szoba.

Csak néha nyöszörög, mert nem tud olyan szabadan forogni vele, valahogy mindig alágyűrődik a széle, annyira forgolódik. Pedig jó a méret.

Nappal csak egy body van rajta alvásidőben, mert a nagyágyon alszik el. Ezért gondoltam, hogy talán nappal is abban kéne altatni, hogy jobban szokja.


2011. jan. 22. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak éjjel. Mert napközben abban alszik amiben épp van itthon. Éjjelre én azért adok neki melegebbet, mert éjjel a szobájában 20 fok van, nappal meg 24 (szarok a falak....) de neki is kényelmesebb nélküle.
2011. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nappalra nem szoktam ráadni (16 hós lesz). Egyébként fura, már nem először olvasom, hogy nem tudnak a babák forogni rendesen a hálózsákban. Azért fura, mert az én fiam tök vígan kisétál a szobájából a hálózsákjában. Szóval semmilyen mozgásban nem gátolja.
2011. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is hálózsákban alszik, nappal is azt adok rá, de másikat. Ő is vígan szalad a zsákban, semmiben nem akadályozza.
2011. jan. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nemrég kezdtem én is a nappali ruhák levetését, mert annyira össze tudja magát retkelni, hogy abban a ruhában nem teszem be az ágyba. Így már tudja, hogy ha vetkőzünk, akkor alvás van. :D

Egyébként nálunk is rosszak a falak, a mi szobánkban az ágyunknál a falból ömlik a hideg, pedig már van rajta egy csomó falvédő. Megérett egy külső szigetelésre...

2011. jan. 22. 23:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a ti válaszaitokat is. A hálózsákban menéssel neki sincs gondja, vígan kisétál benne, csak éjjel annyira forgolódik, hogy valahogy a széle mindig alatta marad. Mostanában jött rá, hogy hason a legkényelmesebb neki (mindig oldalt fekve aludt), így szerintem nyomja az összegyűrődött zsák.
2011. jan. 22. 23:23
 6/10 EÁgi válasza:
100%
Az én fiam is (2éves) hálózsákban alszik, télen én napközben is rá szoktam adni, különben nem alszik el, ha ráadom, akkor tudja, hogy alvás lesz, nyáron viszont ugyebár nem kell...
2011. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak éjjel, nappal csak takarót teszek rá de akkor azért sokkal jobban fel is van öltöztetve, mint éjjel.
2011. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csak ejjel hasznaljuk, nappal nem mozog alvas kozben igy rajta marad a takaro, ejjel viszont fel orakent takargatni kene igy nagyon jo a halozsak, mindig rajta marad..
2011. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak éjjel alszik benne.Nappal az épp rajta lévő ruhában és betakarva alszik.Az ugye csak két óra, ha kitakarja magát sem nagy baj, jobban fel van öltözve mint este.
2011. jan. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nem,csak éjjel,pléddel takarom nappal22 hós
2011. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!