Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hós kortól nem gáz, ha...

Hány hós kortól nem gáz, ha megeszi a babó a szőlőt maggal és héjával?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Az enyém 26 hós. Két hónapja eszi, először csak az apró szeműt, mostmár a nagyot is. Először magozva adtam neki. Mindenesetre az oviban nagyot néztek, mikor gond nélkül ette.
2009. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Engem is aggasztott a dolog, mert kb. 11 hós kora óta tömi magába a szőlőt. Nagyon szereti. Egyik nap is azon nevettünk a férjemmel, hogy tuti szőlőevő versenyt nyerne.

Szerencsére semmi baja tőle.

2009. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lányom 7.5 hós tegnap megevett nem keveset és azt mondta a doki nem gáz
2009. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányom olyan 14 hónapos volt mikor elkezdett érni a szőlő.Imádja.Simán magozatlanul héjával a szőlőtőkéről szemezgette első körben.
2009. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lányom 16-17 hónapos volt, amikor már biztosan evett magostul, héjastul szőlőt, ő is nagyon szereti. Amúgy rögtön megtanítottam kiköpni a magot, amikor megtalálja, ki is veszi a szájából, de úgy a fele lemegy a pociba és nincs baj (most 2,5).
2009. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor sztem a 14,5 hós babámnak sem lesz baja:)
2009. szept. 22. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:
2009. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lányom 15 hós, először csak kicsi szemű, mag nélküli szőlőt adtam neki, de szüretkor betermelt másból is...azóta meg elfogyott a kisszemű, magnélküli, ezért mást eszik.

Baja nincs, a kakiban egyben kijön a héja.

2009. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 1 éves múlt 2 hete, pont azon szoktunk nevetni a napokban, hogy gondol egyet az udvaron játék közben, odamegy a szőlőhöz, és héjastól, magostól tömi magába. Ha egész nap kint lennénk, egész nap azt legelné. Csak félek, hogy ha sokat eszik megfájdul a hasa. Még nem történt meg.
2009. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!