Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok megeszi a Ti főztötöke...

Babátok megeszi a Ti főztötöket a bolti üveges étel után?

Figyelt kérdés

A kóstoltatás után hipp üveges bébi kaját astam csak babámnak. Most 6 hós, adnám a húst neki a saját otthon elkészített zöldségekkel, de NEM kell neki!!!


Járt már így valaki?


2011. aug. 18. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az en het honaposom eszi a hazi kosztot is, szereti. Uvegeset is adok neki pedig, ha pl. nem itthon ebedelunk, vagy pl. most sutotoknek nincs szezonja.
2011. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én ősszel kezdtem a hozzátáplálást, 10 hónapos koráig szinte csak üvegest kapott (a levesekből már 6 hónapos korától kivettem neki a zölsdégeket, mindig megette)

10hónapos korában egyik napról a másikra nem adtam neki többé üvegest, nem volt gond belőle szerencsére, szereti a főztöm :)

2011. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindkettőt megeszi, és szereti is.:))Gyakorlatilag bármit megeszik, azt is, amit régebben utált, amikor kezdtük a kóstoltatást.11 hónapos lesz.Eleinte a répát, krumplit nem szerette, most meg ha főzök, ez a kedvenc párosítása csirkemellel.Amikor elkezdtem neki főzni, először mindig bele kellett csempésznem 2-3 kiskanál sütőtököt, vagy őszibarackot üvegesből, mert így megette.Aztán egyik napról a másikra kihagytam belőle a kedvenceit, és ugyanúgy megette.Mostanában sokszor adok bébiételt, mert változatosan szeretném etetni, és pl. karfiolt, borsót nem mernék neki én főzni, mert begörcsölne a hasa.Szerencsére mindent megeszik, egyedül a paradicsomos kajákat nem, mert életében először és utoljára a kecskeméti paradicsomos, krumplis halas bébiételtől hányt.Ez annyira megmaradt benne, hogy a paradicsomos kajáktól undorodik.
2011. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!