Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítenétel, nagyon el vagyok...

Segítenétel, nagyon el vagyok keseredve?

Figyelt kérdés
Kislányom 14 hónapos. Egy kis tündér VOLT. Mostanában irigy velem (ha meglátja hogy nálam van egy játéka, ordít hisztizik, közben meg másnak szívesen odadja), megüt, nem hallgat rám, nem szeret velem lenni. Miért és mit csináljak? Nagyon elszomorít mikor ilyen velem, a vad idegennel meg egy bűbáj.
2009. szept. 22. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne engedd,hogy megüssön.Hogy miért lehet ilyen azt nem tudom.Szerencse nálunk nincsen ilyen.Szerintem el fog múlni.Véletlenül nem voltál távol töle??
2009. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálgatja a határaidat hogy meddig mehet ez ösztönös náluk próbálj következetesen szigorú lenni vele.

Sok sikert nem lesz könnyű, de megéri.

2009. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tötént valami változás az életetekben?

Arra gondolok hogy a kislányod valamiért neheztel rád,és ezt így fejezi ki.Mert irtad hogy csak veled ilyen.Talán kevesebbet foglalkoztál vele mostanában.

2009. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy telnek a mindennapjaink, nem hiszem hogy változott volna valami. Én arra gondolok, bár lehet butaság, hogy ugye én vagyok vele egész nap, én fegyelmezem. Szinte csak Tőlem látja hogy elveszek Tőle valamit (pl: telefon), és ha nagyon rossz volt hogy ütöttem már rá a kezére. Talán ezt kapom vissza? Ezt látja Tőlem?
2009. szept. 22. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha hangosan kiabálva reagálod le a dolgot akkor lehet hogy tényleg ettől van.

Hiszen ebben a korban utánozva tanulnak.

Kár hogy én ezt csak a 3.gyerek után tudtam meg.

2009. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!