Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha 2 hetes...

Mit csináljak, ha 2 hetes kisfiam egyfolytában sír, ha nincs cicin v nem etetem anyatejjel cumisüvegből?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Valószínűleg fáj a pocija és a tej megnyugtatja, de ha nem hagyod, hogy a pocija meg tudja emészteni a tejet és ráeteted, akkor még jobban fáj. Próbálj meg 2 kaja közt kihúzni legalább 2 órát, mert ha tényleg poci-gondja van, akkor ez így egy ördögi kör.

Nem pukizik sokat? Ha ilyen gond lehet próbáld meg az espumizant vagy az infacolt. Nálunk használt a cseresznyemag-párna is (ha akarsz venni a dm-ben sokkal olcsóbb, mint máshol)

Kitartást és jó babázást!

2008. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem csak szimplán jó étvágyú a baba, és mindig éhes :) Rendesen gyarapodik a súlya? Mert lehet, hogy csak azért eszik/enne ennyit mert nem elég tápláló a tejed. Mindenesetre azért kérdezd meg a védőnőt!
2008. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog ez, így érzi magát boztonságban. A cumisüveget én elhagynám, szopizzon sokast, vagy próbáld meg hordozókendőbe kötni, hátha ez is elég neki. Nekem a harmadik gyerekem volt ilyen, állandóan velem akart lenni, így a kendő vált be, mert közben azért sok mindent el tudtam végezni. A maradékot pedig akkor, mikor párom hazaért. Hidd el, bár most ez nagyon fárasztó és nehéz, hamarosan véget ér, a lányom most 1 évesen önálló, kiegyensúlyozott "nagylány" lett, aki bárkivel elvan, a legnagyobb bizalommal fordul mindenki felé, szerintem azért, mert megalapoztam a kötődésünket a korai hordozással.
2008. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!