Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hósan nem kellene 2-es...

6 hósan nem kellene 2-es tápszert kapnia már a babámnak? Eddig 1-est kapott de a doki a Humana Babay Fit 1-et írta fel folytatásnak! Ebben is benne van minden ami a 2-esben?

Figyelt kérdés
Evésre nem kevés, telíti ugyanúgy a pociját, de vitaminokra gondolok!
2009. szept. 22. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a dokinál, hogy direkt az 1-est írta fel, vagy csak véletlen. Egyébként a hozzátáplálással hogyan álltok?
2009. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem automatikus a dolog, a baba méretei, súlya, fejlettsége határozza meg, mikor lehet váltani. Szerintem nem "elfelejtette" a doki a másikat írni.
2009. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem még akkor amikor felírta és azt mondta,hogy ez jó 1 éves koráig! Csak kíváncsi voltam a véleményetekre is.Elsőnek: 4 hós kora óta hozzátáplálom.Már sokmindent eszik, a tápszer "csak" reggeli és vacsora!
2009. szept. 22. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is ez a helyzet, én is dilemmába vagyok mit tegyek.... Arra gondolok hogy egy újszülöttnek is más az igénye és egy izgő mozgó babának is. Nem tudom mit csináljak, ma megyek a gyógyszertárba és meg fogom rendelni a 2est. Nem is hízik a babám ez is aggaszt pedig 230ml megeszik. És utána még reklamál. Reggel és este kap már csak tápszert.

Ha tudsz valamit örülnék ha írnál.

2009. szept. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem írattam fel, viszont ezt kapja a babám csak este (amúgy fél éves koráig anyatejes volt, de elapadt a tejem, már eszik mindent, de estére gondoltam jó lesz egy kis tápszer), az van a dobozra írva is, hogy egy éves koráig jó.

valaki, aki tudja, megírhatná tényleg, hogy miben különbözik a kettestől. kalóriaértéke ennek 65/deci, annak mennyi lehet?

én azért ilyen egyest vettem, mert kettes nem volt. de én úgy látom, hogy jól lakik vele a babám este, különben nem aludna egyben 12 órát. amúgy fél éves, és lassan 8 kiló. de a dobozra is rá van írva, hogy 4-6 hónapos kortól át LEHET térni a 2-esre. csak lehet, azt a doki már nem írhatja fel, nem?

2009. szept. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én eddig Mildibé 1-est adtam neki,6 hósan megkérdeztem a dokit, azt mondta adhatom a 2-est, de nem írja fel és drága, vagy a Humana 1-est, azt felírja és olcsó.Nekem nem kell hogy spóroljon, pláne ne a babámon!!NEmrég beszéltem a védőnővel,azt tanácsolta egye meg ezzel a dobozzal és mérjük le hogy hízott-e tőle!
2009. szept. 22. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha reggel,este iszik tápszert, és ez mellett megfelelően kap gyümölcsöt, zöldséget, husit, akkor csak a tejalapú étkezés miatt írta fel a doki az 1-est. Ha nem aludna éjjel, és nem bírna ki max 3órát a tápszer után, akkor kellene 2-esre váltani. A vitaminokat és ásv.anyagokat már a hozzátáplálásból kellene megkapnia szépen apránként. Dokink mondta, nemrég beszéltem vele és rákérdeztem. Nyugodtan kérheted a 2es tápszert is, csak szólj a dokinak hogy szerinted nem elég tápláló neki éjjelre.
2009. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!