Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babám 54 cm és 4450...

1 hónapos babám 54 cm és 4450 gramm.3280 grammal született. Tényleg kövér? Mit csináljak, ne adjak neki enni?

Figyelt kérdés
Én nem kinzom, akkor adok neki, amkor kér. Amúgy 2-3óránként szokott szopizni.
2008. jún. 12. 17:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Van vmilyeN internetes oldal, ahol utána tudok nézni az adatainak?
2008. jún. 12. 18:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kövér, a védőnők szeretnek ijesztgetni. Ő tudja mikor éhes és hogy mennyit kell ennie, nem lehet "túlszoptatni". Boldog és nyugott babázást.:)
2008. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kövér a kis babád az én fiam is 54cm és 3450 grammal születet és szinte minden honapba egy kg gyarabodot a sulya most hat éves és egyáltalán nem kövés söt inkáb vékony lett ugyhogy ne aggodj etesd ahogyan a babád kéri.
2008. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy egy honap alatt többet hízott az átlagosnál, de lehet hogy a következőben nem fog.Annyit egyen amennyit kér.Ha kövér lesz majd leadja amikor már többet mocorog, meg sétál.Ne aggodj ez miatt
2008. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kövér! Aki ilyenekkel paráztat azzal inkább ne beszélgess! A kisbaba tudja, hogy mennyi kell neki, bízd rá a dolgot! Jó babázást!
2008. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi az első három hónapban havi 1.2 kg-t híztunk.


Dia

2008. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kövér!!! Bízz a babádban és a természetben és nyugodtan szopiztasd amikor csak kéri!! Boldog babázást ;)!
2008. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják anyatejes baba nem tud elhízni. szerintem ne aggódj! :-)
2008. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!