Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan "vészelitek át" ezt az...

Hogyan "vészelitek át" ezt az időszakot az állókában?

Figyelt kérdés

Kislányom 7 hós és a néhány napja tanult meg felállni az állókában - meg természetesen bárhol, ahol meg tud támaszkodni:)

A gond az, hogy a leülés/elesés még nem megy és így ha nem állok ott mellette folyton, akkor bizony elesik az állókában (persze máshol soha nem hagyom ott) és néha koppan a buksi (fa járóka) :(

Szóval nem tudok tőle még csak wc-re sem menni, mert folyton ácsorog.

Ti hogyan oldjátok/oldottátok meg a dolgot, amíg nem tanult meg a babátok leülni/elesni?


2009. szept. 21. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam, és nagyon aggódtam érte, hiába mondta mindenki, hogy max egy hét és megszokjuk. Én egy napig gyakoroltattam vele az állásból lecsücsülést. Másnaptól már, ha esett volna, azonnal lecsücsült. Ne aggódj, biztos fog párszor koppanni a buksija, de nem lesz baj.
2009. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az állóka az a járóka felétek?

Nálunk is ez volt amúgy, a kisbabám megtanult felállni, utána napokig csak állt egyfolytában. És néha tök egyenes háttal dobott egy-egy hátast. Nem tartott sokáig, pár nap alatt megtanult leülni. Persze segítettem is neki benne. Most már tök ügyi :)

2009. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálom megtanítani neki mielőbb, h hogyan kell leülni:) !
2009. szept. 22. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!